Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MNDRS Menderes Tekstil hisse yorum haber analiz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• https://twitter.com/@1480Ozcan

Yorum Yap

Yorum Yap

• Mndrs son durumu nedir ya dehşet düşüşlere geçti

Yorum Yap

Yorum Yap

• Yönetim Kurulumuzun 13.01.2021 tarih 2021/02 sayılı toplantısında;

1. Şirketimizin, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ("TTK")'nun 134 ve devamı ilgili maddeleri; 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu ("KVK")'nun 19 ve 20'nci maddeleri ile Şirketimizin 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ("SPKn.")'na tabi şirket olması ve paylarının Borsa İstanbul A.Ş. ("Borsa")'de işlem görüyor olması nedeniyle, SPKn.'nun 23'üncü maddesi ve ilgili sair hükümleri ile Sermaye Piyasası Kurulu ("SPK")'nun "Birleşme ve Bölünme Tebliği" (II-23.2) ve ilgili diğer mevzuat hükümleri dahilinde, sermayesine %100 oranında iştirak etmiş olduğu doğrudan bağlı ortaklıkları Akça Enerji Üretim Otoprodüktör Grubu A.Ş. ("Akça Enerji A.Ş.") ve Tan Elektrik Üretim A.Ş.'nin ("Tan Elektrik A.Ş.") tüm aktif ve pasifinin bir bütün halinde Şirketimiz tarafından devir alınmak suretiyle Şirketimiz bünyesinde birleşilmesine,

2. Şirketimiz, devir olan Akça Enerji A.Ş. ve Tan Elektrik A.Ş.'nin oy hakkı veren paylarının tamamına sahip tek ortak olması sebebiyle birleşme işleminde Şirketimiz'de sermaye artırımı yapılmamasına ve birleşme işleminin TTK'nın 155 ve 156'ncı maddeleri ile SPK'nın Birleşme ve Bölünme Tebliği (II-23.2)'nin 13'üncü maddesi kapsamında "kolaylaştırılmış usulde birleşme" hükümleri dahilinde yürütülmesine,

3. SPK'nın "Birleşme ve Bölünme Tebliği" (II-23.2) hükümlerine uygun olarak, anılan Tebliğ ekinde (EK/1) listelenen gerekli bilgi ve belgelerden, söz konusu Tebliğ'in 13'üncü maddesinin 2'nci fıkrasında, "kolaylaştırılmış usulde birleşme" başvurusu kapsamında SPK'ya iletilmesine gerek olmadığı belirtilen; ‘bağımsız denetim raporu', ‘birleşme raporu' ve ‘uzman kuruluş görüşü' hariç diğer belgelerin hazırlanması ve bu belgeler ile birlikte SPK'ya, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na ("EPDK") ve gerekmesi halinde diğer resmi kuruluşlara başvuruda bulunulmasına,

4. Kolaylaştırılmış usulde yapılacak birleşme işleminde, SPKn.'nun 24'üncü maddesi ve ilgili sair hükümleri ile SPK'nın "Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği" (II-23.3) hükümlerine göre herhangi bir "ayrılma hakkı" doğmayacak olduğunun tespitine,

5. Birleşme işleminde, SPK'ya yapılacak başvuru kapsamında, birleşme işlemine taraf şirketlerin Türkiye Muhasebe Standartlarına uygun olarak hazırladıkları 01.01.2020 – 30.09.2020 hesap dönemine ait ara dönem finansal tablolarının esas alınmasına,

6. Birleşme Sözleşmesinin hazırlanması ve imzalanmasına,

7. Şirketimize devir olan Akça Enerji A.Ş. ve Tan Elektrik A.Ş. ile TTK'nun 156'ncı ve diğer ilgili maddeleri hükümlerine göre kolaylaştırılmış şekilde birleşildiğinden, birleşme sözleşmesinin genel kurulun onayına sunulmasına gerek olmadığının tespitine,

Karar verildi.
            BURADA YER ALAN YATIRIM BİLGİ ,YORUM VE TAVSİYELERİ YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR.SAKIN SADECE BURADAKİ DERYA78 BİLGİLERİNE DAYANARAK ALIM VEYA SATIM YAPMAYINIZ .

Yorum Yap

• menderes tekstil de haber gelmiş etki eder mi yarından itibaren yoksa yatmaya süründürmeye devam mı eder
              BURADA YER ALAN YATIRIM BİLGİ ,YORUM VE TAVSİYELERİ YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR.SAKIN SADECE BURADAKİ DERYA78 BİLGİLERİNE DAYANARAK ALIM VEYA SATIM YAPMAYINIZ .

Yorum Yap

• MNDRS MENDERES TEKSTIL - 1 Gunluk (.1d)_20210118_190509.png

Yorum Yap

• ##MNDRS GÜNLÜK GÖRÜNÜM 29-01-2021 19 13 26.png
                  Hayat çizgisi son bulmadan sen çekmen gereken çizgileri çek ki zarar etmeyesin...

Gördüğünüz grafik çalışmaları kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
                  Grafiklere göre işlem yapmak büyük risk içerir ve bu sorumluluk tamamıyla size aittir. Al Sat Tut tavsiyesi içermez.

https://twitter.com/KIRBEY53
                  https://www.instagram.com/hisse_teknik/

Yorum Yap

• #mndrs günlük
                    MNDRS.jpg

Yorum Yap

• #MNDRS
                      4 Saatlik grafik görünümü

MNDRS MENDERES TEKSTIL - 4 Saatlik (.4h)_20210212_193358.png

Yorum Yap

• MNDRS MENDERES TEKSTIL - 1 Gunluk

MNDRS MENDERES TEKSTIL - 1 Gunluk (.1d)_20210219_181819.png

Kazanca sabır ile ulaşılır
                        Sen öğrenmeye meyil al
                        Sonrasını mevlam nasibinde var ise kazandırır.

TWİTTER => https://twitter.com/Ghost33_27

Yorum Yap

• MNDRS MENDERES TEKSTIL - 4 Saatlik (.4h)_20210224_222843.png
                          #mndrs
                          Makdi mi bakirsiniz rsi mi. Ben aliyorum satiyorum. Geziyorum. Teyyyy teyyy teyyy
                          Umut sari

Yorum Yap

• MNDRS_USD - 4 Saatlik (.4h)_20210224_231400.png
                            ## mndrs
                            Makdi mi bakirsiniz rsi mi. Ben aliyorum satiyorum. Geziyorum. Teyyyy teyyy teyyy
                            Umut sari

Yorum Yap

• Yorum Yap

• saatlik görünüm
                                Eklenen Dosyalar
                                Paylaşılan her grafikte alma,satma,tutma fikri tamamen size aittir. Ben sadece gördüğümü çizerim.

twitter--------> @by_kaktusss

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 1 çevrimiçi kullanıcı var. bunlardan 0 üye 1 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X