Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Memsa hisse yorumlari

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Dr Hamza hoca eşini kaybetti Memsa çok kişinin başını yedi

Yorum Yap

• Kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmazmış avukat Faik ı yönetiyor

Yorum Yap

• Hisselerini çok yüksek fiyattan küçük yatırımcıya sattın şirketin içini boşaltıp cebine attın uyanık Kayseri li

Yorum Yap

• Ağustos'a kadar MEMSA BIST'e geri döner mi?

1-Evet 2- Hayır 3-İflas eder sürekli atılır

Yorum Yap

• MEMSA'nın kot dışında kalmasının ve KY nin mağdur olmasının sebebi kimlerdir?

A-) Yönetim-Ulutaşlar

B-) Küçük Yatırımcı tavırları

C-) Kamu Bürokratları

Yorum Yap

• MEMSA'nın kota dönmesi için çözüm ne olabilir?

A-) Yönetime tam yetki vermek

B-)Yönetimi değiştirmek

C-) Fesih ve İflas sürecini başlatmak

Yorum Yap

• Arkadaşlar 0,14den 1,3 milyon lotumu virman etmiştim Faike pazarcı vasıtasıyla. sonra 0,48 lere yükseldiğinde üzülmüştüm. iyiki yapmışım bu işlemi. sonrasında METRO da 0,70 den alıp 2,1 den sattim. YEŞİL de 12 den alıp 105den sattım. paramı 15e katladim. Baktimda MEMSA da değişen birşey yok.
                Eğer satan varsa 0,15 den 1 milyon lot alabilirim. FAIK in karşısına genel kurula elimde 1 milyon lotla çıkmak istiyorum. GERCEKTEN SATAN VARSA 0,15 den alabilirim.

Yorum Yap

• Aslı Erendiz06 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Arkadaşlar 0,14den 1,3 milyon lotumu virman etmiştim Faike pazarcı vasıtasıyla. sonra 0,48 lere yükseldiğinde üzülmüştüm. iyiki yapmışım bu işlemi. sonrasında METRO da 0,70 den alıp 2,1 den sattim. YEŞİL de 12 den alıp 105den sattım. paramı 15e katladim. Baktimda MEMSA da değişen birşey yok.
                  Eğer satan varsa 0,15 den 1 milyon lot alabilirim. FAIK in karşısına genel kurula elimde 1 milyon lotla çıkmak istiyorum. GERCEKTEN SATAN VARSA 0,15 den alabilirim.
                  Hiç utanmadan bu mesajı yazıyorsun 0,31 ile kapanmış bir hisseye. Sen faikten dahamı dürüst oldun şimdi zerre kadar onur ve izzetin varsa bu mesajı kaldırırsın

Yorum Yap

• Aslı revenge tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Hiç utanmadan bu mesajı yazıyorsun 0,31 ile kapanmış bir hisseye. Sen faikten dahamı dürüst oldun şimdi zerre kadar onur ve izzetin varsa bu mesajı kaldırırsın
                    Niye kaldırayım hocam. 0,31 kapatmış. Peki kac aydır kapali? Birdaha acilirmi? Bellimi? Ben satan varsa almaya talibim. Niye bozuluyorsunuz anlayamadim gercekten?

Yorum Yap

• revenge
                      revenge yorumladı
                      Yorumu Düzenleme
                      kardeşim 0,15 ile patrona sattım başka hisselerde para kazanıp paramı katladım diyorsun. BİST te başka hisse kalmadı mı git yine al katla paranı. açılıp açılmayacağı belle olmayan hisse ise niye 0,15 ile hisse alım ilanı veriyorsun. millet perişan birde siz üzmeyin insanları.

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 14 kullanıcı çevrimiçidir bunlardan 1 üye 13 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                  X