Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Memsa hisse yorumlari

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Aslı revenge tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Sizi arayan olursa ben 1 tl den 840.000 adet veriyorum ustu sizin olsun
    FU 80 krş le 1 tl arasında bir fiyattan alıyormuş. ona yazın.

Yorum Yap

• Aslı Lavanta tarafından gönderilmiş Mesajı göster

FU 80 krş le 1 tl arasında bir fiyattan alıyormuş. ona yazın.
      Insanları yanlis yönlendirmeyin faik alacaksa hisseyi açar nominalden çağrı yapar istediği kadar alır

Yorum Yap

• Aslı revenge tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Insanları yanlis yönlendirmeyin faik alacaksa hisseyi açar nominalden çağrı yapar istediği kadar alır
        TAHTANIN NİYE KAPALI KALDIĞINI BİLMİYORSUNUZ SANIRIM.
        Tahta açıldıktan son spk kararı gereği genel kurula gitmesi gerekiyor. Elinde mal olmadığı ve muhalefetin yüklü malı olduğu için şirketi kaptırma tehlikesi var. İş mal almak olsa sadece, dediğinizde haklısınız. AYHAN öZTÜRK VE HALİL TOKTAŞ İŞTAH ŞURUPLARINI İÇTİLER FU ı BEKLİYORLAR.
        YANİ ASLINDA KİMSEYİ YANLIŞ YÖNLENDİRMİYORUM. BİLMEYENLERİN DE BİLMESİNE VESİLE OLDUK.

Yorum Yap

TAHTANIN NİYE KAPALI KALDIĞINI BİLMİYORSUNUZ SANIRIM.
          Tahta açıldıktan son spk kararı gereği genel kurula gitmesi gerekiyor. Elinde mal olmadığı ve muhalefetin yüklü malı olduğu için şirketi kaptırma tehlikesi var. İş mal almak olsa sadece, dediğinizde haklısınız. AYHAN öZTÜRK VE HALİL TOKTAŞ İŞTAH ŞURUPLARINI İÇTİLER FU ı BEKLİYORLAR.
          YANİ ASLINDA KİMSEYİ YANLIŞ YÖNLENDİRMİYORUM. BİLMEYENLERİN DE BİLMESİNE VESİLE OLDUK.
          EĞER SPK DEVREYE GİRMEZSE (BEN GİRMEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM) BU TAHTA DAHA ÇOOOK KAPALI KALIR.

Yorum Yap

• BENCE; İSTEYEN BU REKABETİ ( FU İLE MUHALEFET ARASINDAKİ ) FIRSATA ÇEVİREBİLİR. NORMALDE TAHTA AÇILIR VE ŞİRKET FU YA KALIRSA (BAŞKA TÜRLÜ MEMSA TAHTASI AÇILMAZ) VE BU FİYATLARI RÜYADA BİLE GÖREMEYİZ.
            BEN FU NUN 1 MİLYON CİVARINDAKİ MALA HİSSE BAŞI 80 KRŞ TEKLİF ETTİĞİNİ BİLİYORUM.

Yorum Yap

• Battikborsaci
              Battikborsaci yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Sayın Lavanta 10 yıldır ne kemal beyi bitti ne pazarcısı ne doktor' u ne de gazcısı. Palavraya burada ekmek çıkmaz. Birşey biliyorsan belgesi olacak yoksa oradan buradan duymaya kimse inanmaz burda bunlara.10 yılda kimler kimler geldi geçti. Kimse inanmaz bu konuşmalara belge yoksa.1 lira olsa zaten kimse kalmaz hissede.500 hisse bar bistte başka bir hisse gösteremezsin bu kadar fırıldağın döndüğü.

BENCE; İSTEYEN BU REKABETİ ( FU İLE MUHALEFET ARASINDAKİ ) FIRSATA ÇEVİREBİLİR. NORMALDE TAHTA AÇILIR VE ŞİRKET FU YA KALIRSA (BAŞKA TÜRLÜ MEMSA TAHTASI AÇILMAZ) VE BU FİYATLARI RÜYADA BİLE GÖREMEYİZ.
            BEN FU NUN 1 MİLYON CİVARINDAKİ MALA HİSSE BAŞI 80 KRŞ TEKLİF ETTİĞİNİ BİLİYORUM.
            faik ve avaneleri burayı okuyorsa lavantanın beyanı da doğruysa 840.000 adet kendi hissem 600.000 adette yakın arkadaşımın hissesini 1 tl nominal fiyattan yani 10 yıl once ki fiyattan satabiliriz. özelimize mesaj atsın. 10 yıl süründük 10 gün daha sürünmek istemem

Yorum Yap

• Aynen , 1 Tl den alırsa buyursun alsın şirketide kendinin olsun kapısından geçmem bir daha :)

Yorum Yap

• Yatırımcıları ve bütün ülkeyi kandırdı şeytan gibi adam bu ulutaş ailesi genlerinde var hırsızlık.

Yorum Yap

• Mali tabloları bekliyoruz. Akabinde genel kurul tarihi ilanı

Yorum Yap

• yazacak bir şey de yok yapacak bir şeyde. 10 yıldır her şey yazıldı söylendi şikayet edildi. bir arpa boyu yol almadık geri gittik. Kayyum da atanmadı. Nasıl bir ülke derseniz MEMSA derim. Nasıl bir iktidar derseniz MEMSA derim. Nasıl bir Adalet derseniz MEMSA. Nasıl bir dindar derseniz MEMSA derim Allah sorsun.

Yorum Yap

• Fesih davası 20 kasım mıydı?

Yorum Yap

• Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türk Eximbank’ın ihracatçılara yönelik uluslararası piyasadan 561 milyon dolar tutarında ve 1 yıl vadeli yeni bir sendikasyon kredisi sağladığını açıkladı.

Yorum Yap

• Sizi yöneten zenginleşiyorsa,
                        bu sizden çalıyor demektir.
                        Çıkardığı yasalara da iyi bakın,
                        O yasalar sizi korumak için değil kendini sizden korumak içindir.
                        Malcolm X

Yorum Yap

• Genel kurulda ne isteyecek bakalım

Yorum Yap

• En büyük hırsızlığı 2013 Olağan Üstü Genel Kurulunda yaptılar;arsa diye tarlaları ve hala kurulu olmayan enerji santrali VOLT ENERJİ A.Ş. ni kakalayıp şirketin içini boşalttılar şimdide kendilerini borçları ödüyoruz diye kahraman ilan ediyorlar.Bunların aslında derhal tutuklanmaları gerek yolsuzluk yapmaktan.

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 23 kullanıcı çevrimiçidir bunlardan 0 üye 23 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                            X