Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

LINK LINK Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı hisse yorum haber analiz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• LINK LINK Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı hisse yorum haber analiz

lınk hisse yorum ,lınk hisse haber,lınk hisse analiz,
    lınk hisse beklenti,lınk hisse bilanço,lınk hisse tüyo,lınk canlı borsa,lınk hisse kar,lınk hisse yorum 2013.

Yorum Yap

Hırslarımızı ve Korkularımızı yenersek başarılı oluruz.

Yorum Yap

arkadaşlar linkin günlük fibosu da 5,39 dur yani yuvarlayacak olursak 5,38 veya 5,40 tır...bu hisse gün sonuna doğru 5,26-30 lara öncelikle sarkmasını bekliyorum ama daha sonra kapanışını fibo seviyesinden yapma ihtimali yüksek...tabi endekste yine bozulmalar başlamaz ise....ama linkin bu hareketi bu hissede yavaş yavaş yukarılara çıkmasına zemin hazırlayacaktır...ama endekste de durum kritik ...o yüzden de gerekir ise nakitte beklenmesi çok da kötü olmaz...tabi mümkün ise....
        HER HİSSEYE YORUM YAPILIR AMA KARŞILIĞINDA HİÇ BİR SORU SORULMAZ...

BİR HİSSEYİ YA FİBOLARI VE ALTLARINDAN VEYA ÇOK ÖNEMLİ ÇİFT DİPTEN AL....
        ALDIĞIN HİSSELERİ SABIR İLE TUTTUKTAN SONRA ÖNEMLİ ZİRVELERİNDEN SAT....

Yorum Yap

Aslı keko283 tarafından gönderilmiş
          arkadaşlar linkin günlük fibosu da 5,39 dur yani yuvarlayacak olursak 5,38 veya 5,40 tır...bu hisse gün sonuna doğru 5,26-30 lara öncelikle sarkmasını bekliyorum ama daha sonra kapanışını fibo seviyesinden yapma ihtimali yüksek...tabi endekste yine bozulmalar başlamaz ise....ama linkin bu hareketi bu hissede yavaş yavaş yukarılara çıkmasına zemin hazırlayacaktır...ama endekste de durum kritik ...o yüzden de gerekir ise nakitte beklenmesi çok da kötü olmaz...tabi mümkün ise....
          arkadaşlar linki 5,34 e kadar indikten sonra şu saat itibari ile tam da fibosu olan 5,40 ta...ve benim de beklentim dahilinde büyük bir ihtimalle orada kapatacak....
          HER HİSSEYE YORUM YAPILIR AMA KARŞILIĞINDA HİÇ BİR SORU SORULMAZ...

BİR HİSSEYİ YA FİBOLARI VE ALTLARINDAN VEYA ÇOK ÖNEMLİ ÇİFT DİPTEN AL....
          ALDIĞIN HİSSELERİ SABIR İLE TUTTUKTAN SONRA ÖNEMLİ ZİRVELERİNDEN SAT....

Yorum Yap

Lınk bılgısayar'ın 2011/3 aylık net karı 6.925.160 tl (2010/3 aylık: -90.349 tl)
            PİYASA EN BÜYÜKTÜR ONA AĞALIK SÖKMEZ....... XANTHOS

YÜKSELEN TREND VARSA DİRENÇ YOKTUR ........ UMUT SARI

Yorum Yap

Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeler yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti,araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyenbankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir.yorum/görüş/bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan WWW.HİSSEANALİZ.NET web sitesi ve/veya yöneticileri sorumlu tutulmaz.

Yorum Yap

Burada yer alan yatirim bilgi, yorum ve tavsiyeler yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yatirim danismanligi hizmeti,araci kurumlar, portföy yönetim sirketleri, mevduat kabul etmeyenbankalar ile müsteri arasinda imzalanacak yatirim danismanligi sözlesmesi çerçevesinde sunulmaktadir.yorum/görüş/bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan WWW.HİSSEANALİZ.NET web sitesi ve/veya yöneticileri sorumlu tutulmaz.

Yorum Yap

Lınk bılgısayar'ın 2011/9 aylık net karı 7.018.851 tl (2010/9 aylık: -155.846 tl)

-matrıks-
                  PİYASA EN BÜYÜKTÜR ONA AĞALIK SÖKMEZ....... XANTHOS

YÜKSELEN TREND VARSA DİRENÇ YOKTUR ........ UMUT SARI

Yorum Yap

http://www.kap.gov.tr/Yay/Bildirim/B...aspx?id=200540
                    Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.

Sabır lazım dostlar sabır,Doğmak için sabır,ölmek için sabır...

Düşerken iki şeyi asla unutma..

Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını..

twitter.com/hisseanaliznet
                    facebook.com/hisseanaliz.net

Yazdığım hiçbir analiz, bilgi ve yorum yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

niyet hayr, akıbet hayr ...

Yorum Yap

***LINK***LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Yapılmasına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

***LINK***LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Yapılmasına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

Ortaklığın Adresi : KISIKLI CADDESİ NO:2 AK İŞ MRK.A BLOK KAT:2 ALTUNİZADE ÜSKÜDAR 34662 İSTANBUL

Telefon ve Faks No. : TLF:216-522 00 00 / FAX:216-474 10 94

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : TLF:216-522 00 00 / FAX:216-474 10 94

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -

Özet Bilgi : 2011 yılı Olağan Genel Kurulu hk.

Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 01.06.2012

Genel Kurul Toplantı Türü : Olağan

Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi : 01.01.2011-31.12.2011

Tarihi : 28.06.2012

Saati : 14.30

Adresi : KISIKLI CADDESİ NO:2 AK İŞ MRK.A BLOK KAT:2 ALTUNİZADE ÜSKÜDAR 34662 İSTANBUL

GÜNDEM:

Şirketimizin 28 Haziran 2012 Perşembe günü Saat:14.30'da Altunizade, Kısıklı Cad. No:2 Ak İş Mrk. A Blok Kat:2 Üsküdar/İST. adresinde yapılacak Olağan genel kurul gündemi,
                      2-Aynı gün ve adreste Saat:15.00'da yapılacak (A) Grubu İmtiyazlı Pay Sahipleri Genel Kurulu'nun gündemi,
                      3- Aynı gün ve adreste Saat:15.15'de yapılacak (B) Grubu İmtiyazlı Pay Sahipleri Genel Kurulu'nun gündemi aşağıdadır.

OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ
                      1) Açılış ve divan teşekkülü,
                      2) Genel kurul toplantı tutanağının imzalanması hususunda divana yetki verilmesi,
                      3) Yönetim kurulunca belirlenen bağımsız denetleme kuruluşunun onaylanmasının görüşülmesi,
                      4) 2011 yılı Bilanço ve kar-zarar hesaplarının,Yönetim Kurulu faaliyet raporunun, Denetçi ve Bağımsız Denetleme Kuruluşu tarafından hazırlanan raporların okunması, müzakeresi ve tasdiki,
                      5) 2011 dönem karının dağıtılmayarak şirket bünyesinde kalmasına ilişkin teklifin kabulü, değiştirilerek kabulü veya reddi,
                      6) 2011 yılı faaliyetlerinden dolayı Yönetim Kurulunun ibrası,
                      7) 2011 yılı faaliyetlerinden dolayı Denetçinin ibrası,
                      8) Bağımsız üyeler dahil Yönetim Kurulu Üyelerinin tanıtımı, seçimi ile ücret veya huzur haklarının tesbiti,
                      9) Kurumsal Yönetim İlkeleri gereği Yönetim Kurulu Üyeleri ile Üst Düzey Yöneticiler için belirlenen "Ücretlendirme Politikası" hakkında ortaklara bilgi verilmesi,
                      10) Denetçinin seçimi ile ücretinin tesbiti,
                      11) SPK'nın Seri:IV, No:56 " Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin Tebliğ" çerçevesinde, Şirket Ana Sözleşmesinin 10,11,12,13,15,18,19 ve 29. maddelerinin tadili ve Şirket Ana Sözleşmesine "Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum" başlıklı 32.maddenin ilavesi hususunda karar ittihazı,,
                      12) Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, Yönetim Kurulu Üyelerine, üst düzey yöneticilerine ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhr yakınlarına Şirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek nitelikte işlem yapabilmeleri, rekabet edebilmeleri, Şirketin konusuna giren işleri, bizzat veya başkaları adına yapmaları ve bu nevi işleri yapan şirketlerde ortak olabilmeleri ve diğer işlemleri yapabilmeleri hususunda, Türk Ticaret Kanunu'nun 334. ve 335. maddeleri gereğince Yönetim Kurulu'na izin verilmesi ve yıl içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında Genel Kurul'a bilgi verilmesi,
                      13) 2011 yılında yapılan bağış ve yardımlar hakkında bilgilendirme,
                      14) Ortaklarımızın Kurumsal Yönetim İlkelerine uygun olarak 2012 ve izleyen yıllara ilişkin k r payı dağıtım politikası hakkında bilgilendirilmesi,
                      15) Şirket ortaklarının 3. kişiler lehine vermiş oldukları Teminat Rehin ve İpotekler ve elde etmiş oldukları gelir veya menfaat hususunda bilgilendirilmesine,
                      16) Dilekler ve kapanış

İMTİYAZLI A VE B GRUBU PAY SAHİPLERİ GENEL KURULU GÜNDEMİ
                      1) Açılış ve divan teşekkülü,
                      2) İmtiyazlı Pay Sahipleri Genel kurul toplantı tutanağının imzalanması hususunda divana verilmesi,
                      3) 28.06.2012 tarihli Olağan Genel Kurul toplantısında alınan SPK'nın Seri:IV, No:56 " Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin Tebliğ" çerçevesinde, Şirket Ana Sözleşmesinin 10,11,12,13,15,18,19 ve 29. maddelerinin tadili ve Şirket Ana Sözleşmesine "Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum" başlıklı 32.maddenin ilavesine ilişkin kararın onaylanması,
                      4) Dilekler ve kapanış

EK AÇIKLAMALAR:

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=207175
                      HİSSEANALİZİ TWİTTERDAN TAKİP ETMEK İÇİN ___
                      HİSSEANALİZİ FACEBOOK DAN TAKİP ETMEK İÇİN ___
                      HİSSEANALİZ YOUTUBE VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN ___
                      FORUMA RESİM EKLEMEK İÇİN ___

HİSSEANALİZİ INSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN ___

HİSSEANALİZ İÇİN NE DEDİLER ? ___

https://twitter.com/osmanaydemir009

Yorum Yap

***LINK***LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Kar Payı Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

***LINK***LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Kar Payı Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

Ortaklığın Adresi : KISIKLI CADDESİ NO:2 AK İŞ MRK.A BLOK KAT:2 ALTUNİZADE ÜSKÜDAR 34662 İSTANBUL

Telefon ve Faks No. : TLF:216-522 00 00 / FAX:216-474 10 94

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : TLF:216-522 00 00 / FAX:216-474 10 94

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -

Özet Bilgi : 2011 yılı kar dağıtımı hk.

Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 01.06.2012

Dağıtılması Teklif Edilecek Kar Payının Hesap Dönemi : 2.011,00

Hisse Senedi Şeklinde Dağıtılması Teklif Edilecek Toplam Kar Payı (TL) : 0,00

Hisse Senedi Şeklinde Dağıtılması Teklif Edilecek Kar Payının Sermayeye Oranı (%) : 0,00

Nakit Olarak Dağıtılması Teklif Edilecek Toplam Brüt Kar Payı (TL) : 0,00

Borsa'da İşlem Gören 1 TL Nominal Değerli Beher Paya Dağıtılacak Nakit Kar Payı :

Brüt (TL) : 0,00

Net (TL) : 0,00

Teklif Edilecek Dağıtım Tarihi : --

EK AÇIKLAMALAR:

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun şirket merkezinde yapılan toplantısında, Şirketimizin Maliye Bakanlığı Tekdüzen Muhasebe Sistemi hükümlerine ve SPK'nun seri XI, No 29 nolu Tebliğ hükümlerine göre hazırlanan finansal tablolarına göre 28 Haziran 2012 tarihinde saat 14.30 'de yapılacak 2011 yılı Olağan Genel Kurul toplantısında, genel kurula 2011 dönem karının dağıtılmayarak şirket bünyesinde kalması yönünde teklifte bulunulmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=207174
                        HİSSEANALİZİ TWİTTERDAN TAKİP ETMEK İÇİN ___
                        HİSSEANALİZİ FACEBOOK DAN TAKİP ETMEK İÇİN ___
                        HİSSEANALİZ YOUTUBE VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN ___
                        FORUMA RESİM EKLEMEK İÇİN ___

HİSSEANALİZİ INSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN ___

HİSSEANALİZ İÇİN NE DEDİLER ? ___

https://twitter.com/osmanaydemir009

Yorum Yap

link hisse yorumu

link tl bazlı haftalık grafik.

bu durumda düşüş kanalı bitmiş ve onay arıyor goruntusu mevcut..

kırmızı yatayın aşağı geçilmesi stoploss..

Yorum Yap

link hisse yorumu

haftalık grafikte ,yükselen trend üzerinde tutunma ve yön arayışı devam ediyor..

Yorum Yap

Link 60.dk
                              Yazdıklarımın hiç biri yatırım tavsiyesi değildir.Verdiğim bilgiler sadece kişisel görüş ve deneyimlerimden derlenmiş olup, sadece kendi kararınızı verirken düşünmenize yardımcı olmak amacıyla yazılmıştır. Bunlara göre hareket etmek sizi zarara beni de sorumluluk altına sokabilir, böyle bir durumda da hem siz hem de ben üzülürüz..

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹiq ؛ɐp ɐpunloʎ ʎǝs ɹǝɥ iʞuɐs

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 1 çevrimiçi kullanıcı var. bunlardan 0 üye 1 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                              X