Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

IHLAS İhlas Holding hisse yorum haber analiz

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • IHLAS İhlas Holding hisse yorum haber analiz

  ıhlas hisse yorum ,ıhlas hisse haber,ıhlas hisse analiz,
  ıhlas hisse beklenti,ıhlas hisse bilanço,ıhlas hisse tüyo,ıhlas canlı borsa,ıhlas hisse kar,ıhlas hisse yorum 2013. • #2
  İhlas Holding, İhlas Pazarlama'ya iştirak edecek... İhlas Holding A.Ş'nin, yeni kurulacak olan İhlas Pazarlama Yatırım Holding A.Ş'ye % 37 hisse 44 milyon 400 bin lira sermaye ile iştirak edeceği bildirildi. şirketin yeni kurulacak olan İhlas Pazarlama Yatırım Holding A.Ş. unvanlı, maksat ve konusu özellikle pazarlama alanında faaliyet gösteren, kurulmuş veya kurulacak şirketlerin sermaye ve yönetimine iştirak etmek ve bu amaca uygun ticari, sınai ve mali girişimlerde bulunmak olan ve toplam sermayesi 120 milyon lira olarak belirlenen şirkete, % 37 hisse 44 milyon 400 bin lira sermaye ile iştirak edeceği belirtildi.

  Yorum Yap


  • #3   Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "yatırım danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan teknik analizler, grafikler, yorum ve tavsiyeler; analizleri yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır

   Yorum Yap


   • #4
    URL=http://img252.imageshack.us/i/bbbhlas.png/][/URL]


    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "yatırım danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan teknik analizler, grafikler, yorum ve tavsiyeler; analizleri yapanların, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır

    Yorum Yap


    • #5
     EK AÇIKLAMALAR:

     22.02.2010 tarihli özel durum açıklaması ile, sermayesi 120.000.000 TL olan İhlas Pazarlama Yatırım Holding A.Ş. ünvanlı bir şirket kurulduğu, Şirketimizin ( İhlas Holding A.Ş.) bu şirkete % 37 oranında, bağlı ortaklıklarımızdan İhlas Pazarlama A.Ş.nin ise, %60 oranında ortak olduğu bildirilmişti.

     Grubumuzdaki üretim şirketlerinin, İhlas Pazarlama Yatırım Holding A.Ş. çatısı altında toplanabilmesi maksadıyla, Şirketimiz ve İhlas Pazarlama A.Ş., yönetim kurulları aşağıdaki hisse devirlerinin yapılması için karar almışlardır.

     I- Şirket Yönetim Kurulumuzun (20.07.2010) yapılan toplantısında;

     a- İştiraklerimizden, halka açık statüde olup IMKBde işlem görmekte olan 191.370.001,38 TL sermayeli İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.de sahip olduğumuz %17,60 oranında 33.680.999,86 TL nominal değerli hisselerin tamamının İhlas Pazarlama Yatırım Holding A.Ş.ne, İMKB Toptan Satışlar Pazarı Genelgesindeki hükümler de dikkate alınarak, 1 pay karşılığı 1.05 TL fiyat ile 35.365.050,00 TLsına, Borsa dışında satılmasına, satış bedelinin 30.09.2010 tarihine kadar peyderpey tahsil edilmesine karar verilmiştir.

     Satılmasına karar verilen hisse senetlerinin 40.499,20 TL nominal değerli kısmı A grubu, 33.640.500,66 TL nominal değerli kısmı ise B grubu paylardır. Söz konusu payların tümü hamiline yazılı olup, A grubu payların Yönetim Kurulu Üyesi ve Murakıp seçiminde aday gösterme imtiyaz hakkı vardır.

     Yorum Yap


     • #6
      AÇIKLAMA:

      21/07/2010 tarihli özel durum açıklaması ile;

      İştiraklerimizden İhlas Pazarlama Yatırım Holding A.Ş.’nin İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.Ş. tüzel kişiliklerinin paylarını satın alması sonucunda yönetim kontrolünde bir değişiklik olmayacağından dolayı, İhlas Pazarlama Yatırım Holding A.Ş., tarafından Sermaye Piyasası Kurulu’na çağrıda bulunma yükümlülüğünden muaf olunmasına dair başvuruda bulunulacağını bildirmiştik.

      İhlas Pazarlama Yatırım Holding A.Ş. Yönetimi; yapmış olduğu yukarıda belirtilen alımlar sonucunda, bu şirketlerin yönetim kontrolünde bir değişiklik olmaması, devirlerin aynı tüzel kişi tarafından kontrol edilen grup içerisinde yapılan devir işlemleri olmasından dolayı, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri:IV, 44 Numaralı Tebliğinin 6’ncı maddesinin 2’nci fıkrasının (d) bendi gereğince çağrı yükümlülüğü doğmadığı hususunu, Sermaye Piyasası Kuruluna 23.07.2010 tarihli yazı ile bildirmiştir.

      Yorum Yap


      • #7
       kopyaladıklarım 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanununun 104.,107. ve 115. Maddelerinde de belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz .

       Yorum Yap


       • #8
        IHLAS

        İhlas Holding Hisse senedi 27/09/2010 gününü 0.8 seviyesinden tamamladı. Fiyat Değişimi: % 1.27 olarak gerçekleşti. İhlas Holding Hisse senedinin İMKB Günlük Bülteninde yer alan verilerine göre güniçi gördüğü en düşük seviye 0.78 olarak gerçekleşirken hisse güniçi en yüksek 0.8 seviyesini gördü. Hisse senedinin işlem hacmi gün sonunda 18,576,471 olarak gerçekleşti. İşlem hacmi önceki gün 6,554,683 seviyesinde bulunuyordu. Hacmin önceki günün yüzde 183.41 üstüne çıktığı dikkat çekiyor. Ağrılıklı ortalaması 0.79 TL oldu. İhlas Holding Hisselerinin ağırlıklı ortalaması günlük kapanışının -0.01 puan altında bulunuyor.

        En fazla alım yapan ve satım yapan kurumlar:

        İhlas Holding Hisse senedinde 4,425,978 TL alım ve 4,786,594 TL satım gerçekleşti. Hissedeki ilk beş alıcı: YAPI KREDI YAT., OYAK YATIRIM, GARANTI YAT., EURO YATIRIM, MIRA MENKUL oldu.Hissedeki ilk beş satıcı ise TEKSTIL MEN., GALATA MENKUL, AK YATIRIM, TACIRLER MEN., IS YATIRIM oldu. İhlas Holding Hisse senedinde en yüksek alımı gerçekleştiren YAPI KREDI YAT. 3,708,564 TL alım yaptı. OYAK YATIRIM ise 216,890 TL alım yaptı. İhlas Holding hisse senedindeki para çıkışı 360,616 TL oldu

        Hissenin teknik destek ve direnç seviyeleri

        İhlas Holding günü yükselerek 0.8 seviyesinden tamamladı. Hissenin 0.8 seviyesinin üzerine çıkması halinde ilk direnci 0.81 seviyesinde bulunuyor. Aşağı yönlü harekette ise ilk desteği 0.77 seviyesinde bulunuyor."
        Aradığın şeyin değeri ararken verdiğin emek kadardır...
        .................................................. .................................................. ....
        ÖNÜNÜ GÖREMEYENİN İLERİYİ GÖRME ŞANSI YOKTUR...

        @cutehoooo

        levye hayat karartmaz hayat kurtarır

        Yorum Yap


        • #9
         Aslı umutsari tarafından gönderilmiş
         gunydın başkanım..

         ıhgztde ekmeğimizi yidik çok şükür..

         persembe cumaya kadar .

         ıhlas ve ıheva %20 yaparmı..???
         Aslı muhends34 tarafından gönderilmiş
         günaydın kırmızım..

         fırtına öncesi sessizlik var sanki..
         Aslı umutsari tarafından gönderilmiş
         fırtına derken başkanım..


         muson yağmurlarımı nisan yağmurlarımı.?
         Aslı umutsari tarafından gönderilmiş
         bence aşk yağmurları..

         çiçekler açmalı ..böckler kozadan çıkmalı..

         yeşillenmeli her yer
         Aslı TÜRKBANKLI tarafından gönderilmiş
         nisan yağmuru saçlarımı uzatıyor, MUSON yağmuru bize neyler ki ? azıcık açık konuşun da sebeblenecek birşey varsa biz de sebeblenelim karşılığında bolca dua ederim sevgi ve saygılar.
         Aslı TÜRKBANKLI tarafından gönderilmiş
         ]bir sayfa geriye gidersenız anlarsınız..
         o bir sayfa geriyi okudum da aşağı mı yukarı mı kısmını anlayamamıştım o anlamda sordum özür dilerim.
         Aslı umutsari tarafından gönderilmiş

         çiçekler açacak böcekler ucacak...

         hele hele her yer yeşillenickse

         yön ne olmalıdır.
         Yorum Yap


         • #10
          Ihlas

          AÇIKLAMA:
          Şirketimiz, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri VIII No: 51 Tebliği uyarınca yetkilendirilmiş ve listeye alınmış bir derecelendirme şirketi olanJCR Avrasya Derecelendirme A.Ş. ile şirketimizin kredi derecelendirmesinin “Creditworthiness" yapılmasıile ilgili olarak, 28.10.2010 tarihinde sözleşme imzalamıştır.

          Söz konusu sözleşme,“issue rating”in de entegre olacağı “international foreign currency”, ”international local currency” ve “national rating” alanlarındaki tüm süreçleri topluca kapsayacaktır.
          Aradığın şeyin değeri ararken verdiğin emek kadardır...
          .................................................. .................................................. ....
          ÖNÜNÜ GÖREMEYENİN İLERİYİ GÖRME ŞANSI YOKTUR...

          @cutehoooo

          levye hayat karartmaz hayat kurtarır

          Yorum Yap


          • #11
           herkese selamlar..
           Büyük rahmanide hedefe ulaşıldıgını düşünüyorum bir süreliğine..
           Önümüzde ki aylarda tobo oluşumu gözlemlenirse daha yukarıları için güç toplayabilir..

           Ey kör, bu yer bu gök bu yıldızlar boştur boş.. Bırak onu bunu da gönlünü hoş tut hoş...Durmadan kurulup dağılan bu evrende..Bir nefestir alacağın o da boştur boş...öMER HAYYAM

           Yorum Yap


           • #12
            SAYIN GÜNEY SATALIMMI yani anlamadım daha gitmezmi 107 üstü 111 ve 118 görmezmi teknik yorum yaparmısınız yoksa burdan satışmı yer CUMA son dakika alımları kuvvetliydi

            Yorum Yap


            • #13
             Aslı okko tarafından gönderilmiş Mesajı göster
             SAYIN GÜNEY SATALIMMI yani anlamadım daha gitmezmi 107 üstü 111 ve 118 görmezmi teknik yorum yaparmısınız yoksa burdan satışmı yer CUMA son dakika alımları kuvvetliydi
             Valla ben son dakika yada sondan 5 dakika öncesi ne alımları gördüm nede satımları..
             Dolayısı ile kuvvetlimiydi bir fikrim yok..Sadece grafiğe göre kendimce gördüğüm bir ihtimal işte.
             Rsi dikkat çekici zaten..İster satın ister tutun istersenizde fazladan alın orasını ben bilemem.
             Para sizin paranız..
             Ey kör, bu yer bu gök bu yıldızlar boştur boş.. Bırak onu bunu da gönlünü hoş tut hoş...Durmadan kurulup dağılan bu evrende..Bir nefestir alacağın o da boştur boş...öMER HAYYAM

             Yorum Yap


             • #14
              Suudiler hangi Türk bankasını alıyor?


              Kulislere göre, Suudi Arabistanlı bir devlet bankası, Türkiye’de bir bankanın hisselerini satın almak için görüşmelerini sürdürüyor. Çok gizli yürütülen görüşmelerde son noktaya gelindi. Suudiler anlaşmadan o kadar emin ki kutlama için Boğaz’daki 3-4 gözde mekanla görüşüyor

              Vatan'ın haberine göre son dönemde Ortadoğu ve Körfez ülkeleriyle ekonomik ve siyasi ilişkileri geliştiren AK Parti Hükümeti’nin politikası “Türkiye’nin ekseni kaydı mı kaymadı mı” tartışmalarına neden olurken Arap yatırımcılar Türkiye’de yatırım için kolları sıvadı. Sağlıktan gayrimenkule, gıdadan turizme birçok alanda fırsatları değerlendiren Arap yatırımcıların ilgilendiği alanlardan biri de bankacılık ve finans. Bankacılık kulislerinde konuşulan bir yatırım planı ise önümüzdeki günlerde gündeme damgasını vuracak. Kulislere göre, Suudi Arabistanlı dev bir banka Türkiye’de bir bankanın hisselerini almak için görüşmelerini sürdürüyor.

              YÖNETİCİSİNİ GÖNDERDİ
              Çok gizli yürütülen görüşmelerde son noktaya gelindi ve yakın zamanda imzalar da atılacak. Hatta taraflar, Ekim ayında kamuoyuna açıklamayı planladıkları ortaklık için Boğaz’da görkemli bir kutlama düzenleyecek. Yine kulislere göre Suudi Arabistanlı banka sırf bu kutlama organizasyonun sorunsuz olması için bir yöneticisini İstanbul’a gönderdi. Suudi Arabistanlı yetkilinin de yer aldığı özel ekibin kutlama için Boğaz’ın en gözde 3-4 mekanıyla görüşmelerini sürdürdüğü belirtiliyor.

              Geçtiğimiz ay İstanbul’da yapılan bankacılık zirvesine katılan Arap Bankalar Birliği Başkanı Adnan Ahmad Yousif, Suudi Arabistan, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden birkaç bankanın Türk bankalarıyla ilgilendiğini söylemişti.
              Aynı toplantıda konuşan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da Türk bankalarının Arap ülkelerinde Arap bankalarının da Türkiye’de iş yapmasını kolaylaştırmaya hazır olduklarını belirtirken, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Tevfik Bilgin de Arap bankalarını Türkiye’ye yatırım yapmaya davet etti. Kulislerde konuşulan ortaklık, Arap bankalarının bu çağrılara olumlu yanıtı olarak nitelendiriliyor.


              alıntıdır

              Yorum Yap


              • #15
               Aslı şekure tarafından gönderilmiş Mesajı göster
               Suudiler hangi Türk bankasını alıyor?


               Kulislere göre, Suudi Arabistanlı bir devlet bankası, Türkiye’de bir bankanın hisselerini satın almak için görüşmelerini sürdürüyor. Çok gizli yürütülen görüşmelerde son noktaya gelindi. Suudiler anlaşmadan o kadar emin ki kutlama için Boğaz’daki 3-4 gözde mekanla görüşüyor

               Vatan'ın haberine göre son dönemde Ortadoğu ve Körfez ülkeleriyle ekonomik ve siyasi ilişkileri geliştiren AK Parti Hükümeti’nin politikası “Türkiye’nin ekseni kaydı mı kaymadı mı” tartışmalarına neden olurken Arap yatırımcılar Türkiye’de yatırım için kolları sıvadı. Sağlıktan gayrimenkule, gıdadan turizme birçok alanda fırsatları değerlendiren Arap yatırımcıların ilgilendiği alanlardan biri de bankacılık ve finans. Bankacılık kulislerinde konuşulan bir yatırım planı ise önümüzdeki günlerde gündeme damgasını vuracak. Kulislere göre, Suudi Arabistanlı dev bir banka Türkiye’de bir bankanın hisselerini almak için görüşmelerini sürdürüyor.

               YÖNETİCİSİNİ GÖNDERDİ
               Çok gizli yürütülen görüşmelerde son noktaya gelindi ve yakın zamanda imzalar da atılacak. Hatta taraflar, Ekim ayında kamuoyuna açıklamayı planladıkları ortaklık için Boğaz’da görkemli bir kutlama düzenleyecek. Yine kulislere göre Suudi Arabistanlı banka sırf bu kutlama organizasyonun sorunsuz olması için bir yöneticisini İstanbul’a gönderdi. Suudi Arabistanlı yetkilinin de yer aldığı özel ekibin kutlama için Boğaz’ın en gözde 3-4 mekanıyla görüşmelerini sürdürdüğü belirtiliyor.

               Geçtiğimiz ay İstanbul’da yapılan bankacılık zirvesine katılan Arap Bankalar Birliği Başkanı Adnan Ahmad Yousif, Suudi Arabistan, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden birkaç bankanın Türk bankalarıyla ilgilendiğini söylemişti.
               Aynı toplantıda konuşan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da Türk bankalarının Arap ülkelerinde Arap bankalarının da Türkiye’de iş yapmasını kolaylaştırmaya hazır olduklarını belirtirken, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Tevfik Bilgin de Arap bankalarını Türkiye’ye yatırım yapmaya davet etti. Kulislerde konuşulan ortaklık, Arap bankalarının bu çağrılara olumlu yanıtı olarak nitelendiriliyor.


               alıntıdır
               İYİDE İHLAS LA ne alaka

               Yorum Yap

               Neler Oluyor

               Çöküş

               Şu anda 1 çevrimiçi kullanıcı var. bunlardan 0 üye 1 ziyaretçidir.

               Şimdiye kadar aynı anda 36,579 kullanıcı 09-12-2021 tarihinde saat 16:11 içinde çevrimiçi oldu.

               Hazırlanıyor...
               X