Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

GSRAY hisse yorum haber analiz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Aslı kuscu35 tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Mart nisan aylarında verdigin 150000 hedefin 1 yıl geçmeden gerceklesti üzgün abi. Tebrik ederim bir kez daha.

Bundan sonra cocuklari pisten alin denecek gibi piyasada. Artik babalarin sırası gelmeli.

çok teşekkürler kardeşim

sende tebriği hakediyorsun

sesame'de gsray 1.18 lerden 2.10 ları gördüğünde 1.3 bekleyen bir zavallı vardı

senden başka da tepki gösteren olmamıştı

1.18 lerde de sen ve ben adamlar malda yakalandı demiştik

adam ortalarda yok oysa gsray ondan sonra 5.25 leri gördü

2 sene önce rektör ve trend en ufak bilanço eleştirsin hemen kükrerlerdi trader tayfa

bunlar nasiplenemedi ya 1.18-5.25 en çok buna seviniyorum
    Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .

Lord Kelvin

Yorum Yap

Mart nisan aylarında verdigin 150000 hedefin 1 yıl geçmeden gerceklesti üzgün abi. Tebrik ederim bir kez daha.

Bundan sonra cocuklari pisten alin denecek gibi piyasada. Artik babalarin sırası gelmeli.

aynen kardeşim artık babaların dönemine gireceğiz

i'li yer ve kuşlu bildiğin çöplük

eğitime gerek yok herkes herşeyi biliyor kardeşim dediğin gibi

çöplük

Lord Kelvin

Yorum Yap

• Aslı üzgün adam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Fenerbahçe göztepe ile evinde %100 kazanır , beşiktaş bay geçecek haftayı ; gsray Alanyaspor deplasmanında

yarın zor maç çok zor maç

bundan sonra fener ile ilgili ağzımı açmayacağım

gsray'a yaradı yine bizim yazılar

adamlar %28 top ile oynadı , alanya 24 şut çekti kazanan gsray

oynayan şut çeken fener kazanan göztepe

neyse göz gözümüz kazandı en azından teselli o, bir de hisseye yansırsa gsray hissesine

fatih çöle düşse vahaya denk gelir

öyle nasipli bir adam

Lord Kelvin

Yorum Yap

• erol 88 de cisse'Yi oyuna alıyor

56 da thiam'ı çıkarıyor

kovulur bu , kovulmalı

Lord Kelvin

Yorum Yap

• ecnebi öncülüğünde küçük panik kumarbazlar ile iyi dövdüler valla

bu adamlar bu piyasadan atılmalı , ilerleyen zamanlarda yerli ve milli bir piyasamız olacağına olan inancım şüphesiz

yabancı yabancı yabancı diye yabancı hayranlığı yapanlar var , bizim yerli speklerimiz de iyi işler çıkardı

Milli ,yerli ve en önemlisi yatırım bilinci kazanmış gerçek yatırımcılar ile 1-2 puşt ecnebinin piyasamız ile oynaması son bulur

ama kumarbazları pissten almak lazım

ne diyorduk babalar zamanı babalar nispeten sağlam durdu

Lord Kelvin

Yorum Yap

• gsray'da tavandan 4.09 dan ancak 3.85 kapatabildi

kumarbaz bol olunca günlükçü normal

bunlara kazançtan %50 vergi getirilmeli

dayak yediklerinde ağlaşıyorlar sipikaaaaaaaa göreve diye

kumarbaz herifler

Lord Kelvin

Yorum Yap

ecnebi öncülüğünde küçük panik kumarbazlar ile iyi dövdüler valla

bu adamlar bu piyasadan atılmalı , ilerleyen zamanlarda yerli ve milli bir piyasamız olacağına olan inancım şüphesiz

yabancı yabancı yabancı diye yabancı hayranlığı yapanlar var , bizim yerli speklerimiz de iyi işler çıkardı

Milli ,yerli ve en önemlisi yatırım bilinci kazanmış gerçek yatırımcılar ile 1-2 puşt ecnebinin piyasamız ile oynaması son bulur

ama kumarbazları pissten almak lazım

ne diyorduk babalar zamanı babalar nispeten sağlam durdu
                yabancı dediğimiz hangi yabancı üzgün abi?

Bence iki tür var. Bir tanesi gerçek olan. gelip ülkeye yatırım yapan, üretime katkı sağlayan, buradaki insanlara iş imkanı sağlayan ve karşılığında elbette kazanan yabancılar.

Diğeri parası ile gelip, dolar satıp, borsaya girip (konumuz borsa olduğu için) kazanıp, geri dönüp sattığının altına fiyata dolar alıp, ülkeden giden yabancı. bunlar spekülatif işlem yapan yabancılar. tek faydalarını görmüyorum şahsen. elbette yasal, yapabilirler ama faydaları ne ülkeye anlamıyorum.

biz genelde herşeyi birbirine karıştırdığımız için yabancı olsun diyoruz ama hangi yabancı olmalı kısmı ile kimse ilgilenmiyor. evet ikisinde de ülkeye para girişi oluyor ama birinde giren çıkandan az oluyor son tahlilde.

dün gsray dediğin gibi 4.09dan 3.85e kadar düştü. 3,90 üstü pozitifim şahsen ama dünkü düşüşten hoşlanmadım açıkçası.
                tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, farkı anlamam için akıl ver.

Doğru zamanda doğru hissede olun.. her gün borsada olmak size kazandırmaz.. kazandırmıyor da... -Alıntıdır.-

Karşısındakini ve kendini bilen hiçbir savaşta tehlikeye düşmez; karşısındakini bilmeyen, sadece kendini bilen bir kazanır, bir kaybeder; karşısındakini de kendini de bilmeyen her savaşta mutlaka tehlikeye düşer. -Savaş Sanatı, Sun Tzu- borsaya uyarlayın...

Yorum Yap

yabancı dediğimiz hangi yabancı üzgün abi?

Bence iki tür var. Bir tanesi gerçek olan. gelip ülkeye yatırım yapan, üretime katkı sağlayan, buradaki insanlara iş imkanı sağlayan ve karşılığında elbette kazanan yabancılar.

Diğeri parası ile gelip, dolar satıp, borsaya girip (konumuz borsa olduğu için) kazanıp, geri dönüp sattığının altına fiyata dolar alıp, ülkeden giden yabancı. bunlar spekülatif işlem yapan yabancılar. tek faydalarını görmüyorum şahsen. elbette yasal, yapabilirler ama faydaları ne ülkeye anlamıyorum.

biz genelde herşeyi birbirine karıştırdığımız için yabancı olsun diyoruz ama hangi yabancı olmalı kısmı ile kimse ilgilenmiyor. evet ikisinde de ülkeye para girişi oluyor ama birinde giren çıkandan az oluyor son tahlilde.

dün gsray dediğin gibi 4.09dan 3.85e kadar düştü. 3,90 üstü pozitifim şahsen ama dünkü düşüşten hoşlanmadım açıkçası.

doğru noktalara temas etmişsin kardeşim ...

diğeri parası ile gelip ; ................ bu yazdığın 2.ci kısmı kastediyorum elbette

adamlar hergün deli para kazanıyor , bir aracıya bakarsan anlarsın zaten

aynen ama çoğu kağıtta aynı durumlar

dün biraz x de realize etmiştim hafif zararla , gaza halindeyim , 2 günlük kayıp 5 lide çok büyük ama yapacak birşey yok

Lord Kelvin

Yorum Yap

• negatif birşey yok yurtdışı ,asya , avrupa dax hariç korku endeksleri aşağıda

bizde garip bir durum oluştu .. 1540 üstüne atmalıyız ya da 1480 dokunur döker sürerlerse . . .
                    En son düzenleyen üzgün adam; 23-02-2021, 12:34.

Lord Kelvin

Yorum Yap

negatif birşey yok yurtdışı ,asya , avrupa dax hariç korku endeksleri aşağıda

bizde garip bir durum oluştu .. 1540 üstüne atmalıyız ya da 1480 dokunur döker sürerlerse . . .
                      1504 son 50 günün ortalaması xu100 için üzgün abi. şu an 1529. Tepki gelir yakında ama 1500 altı sıkıntılı bana göre. kendimizi 1250lerde bulabiliriz.
                      tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, farkı anlamam için akıl ver.

Doğru zamanda doğru hissede olun.. her gün borsada olmak size kazandırmaz.. kazandırmıyor da... -Alıntıdır.-

Karşısındakini ve kendini bilen hiçbir savaşta tehlikeye düşmez; karşısındakini bilmeyen, sadece kendini bilen bir kazanır, bir kaybeder; karşısındakini de kendini de bilmeyen her savaşta mutlaka tehlikeye düşer. -Savaş Sanatı, Sun Tzu- borsaya uyarlayın...

Yorum Yap

negatif birşey yok yurtdışı ,asya , avrupa dax hariç korku endeksleri aşağıda

1530 anlık endeks

bana göre bu düzeltme bana göre tabii :) burada kuşçu maviank dostluk akillik ortamında paylaşımlar da bulunuyoruz

Lord Kelvin

Yorum Yap

1530 anlık endeks

bana göre bu düzeltme bana göre tabii :) burada kuşçu maviank dostluk akillik ortamında paylaşımlar da bulunuyoruz
                          yükseliş başladığından beri bir kez 50 günlük ortalamaya temas etmiş ve tepki gelmiş, bu ikinci sayılır. temas arttıkça risk artar bana göre.

sağlıklı piyasalar için düşüş de gereklidir yükseliş de.

bu arada gsray dik durmaya çalışıyor. 3,90 üstü olumluyum hala.

burada zaten biz bizeyiz üzgün abi. kalabalığa da gerek yok, art niyetli kişilere de. sanmıyorum sorun olsun ama haklısın, kendi kendimize gördüğümüzü yazıyoruz sadece.

Yorum Yap

1504 son 50 günün ortalaması xu100 için üzgün abi. şu an 1529. Tepki gelir yakında ama 1500 altı sıkıntılı bana göre. kendimizi 1250lerde bulabiliriz.

1250 zor kardeşim de borsa bu olmaz yok biliyorsun ... ne tahtalar kapandı olmazsa olmazlar oldu 20 yılda

inşaALLAH olmaz tabi , ben olacağını düşünmüyorum ama borsa burası olmazların olduğu yer

biz uzuncuyuz ,2 günlük zarar büyük ama sorun yok

biz akiller yatırımcıyız kumarbaz değil

Lord Kelvin

Yorum Yap

• ekranı kapattık artık aldığımızı aldık ekranı kapattık ; bizim x de aldıkça adamlar kafama vuruyor ..daha fazla oturmanın anlamı yok , oturdukça gaza geliyorum,gaza geldikçe 20-30-100-200 vurdular hep :)

akşama görüşmek üzre ; gideyim bizim ara sokakta çay ocağında 2 muhabbet edeyim

bizim çaycıda da fener vardı ; muhtemelen sövüyordur şu an :)
                              En son düzenleyen üzgün adam; 23-02-2021, 14:19.

Lord Kelvin

Yorum Yap

yükseliş başladığından beri bir kez 50 günlük ortalamaya temas etmiş ve tepki gelmiş, bu ikinci sayılır. temas arttıkça risk artar bana göre.

sağlıklı piyasalar için düşüş de gereklidir yükseliş de.

bu arada gsray dik durmaya çalışıyor. 3,90 üstü olumluyum hala.

burada zaten biz bizeyiz üzgün abi. kalabalığa da gerek yok, art niyetli kişilere de. sanmıyorum sorun olsun ama haklısın, kendi kendimize gördüğümüzü yazıyoruz sadece.
                                1600 üstüne ne yazık ki bir atamadık epeydir .. bu da herkesi tedirgin ediyor... dediğin gibi gereklidir de tahtalar yıkılıyor kardeşim ; adamlar 1 satıyor arkasından bizim kumarbazlar ; altına gireyim diyorsun altta kalıyorsun... o yüzden bu kumarbaz tayfa silkenip 1600 üstüne derhal atılırsa güzel olur diye temenni ediyorum...

gsray'a bakmıyorum inan , ondan en ufak bir sıkıntım yok zaten cüzi var biliyorsun , olumluyum da şahsen

bendeki 5 liden bir x canımı sıkıyor ,gerisinde zaten sıkıntım yok çok şükür , portföy değeri düştü, 2 günlük zarar yazdık ama kar'lar muazzam

hayırlısı artık kardeşim

akşama görüşmek üzre, kafa dağıtalım çay muhabbet ile
                                En son düzenleyen üzgün adam; 23-02-2021, 14:25.

Lord Kelvin

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 23 kullanıcı çevrimiçidir bunlardan 1 üye 22 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X