Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

GSRAY hisse yorum haber analiz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ortada bir gerçek var. Her gün 100 lerce kişi virüs nedeniyle hayatını kaybediyor. Yaşlı ve hasta insanlar virüsün direkt hedefi, bu acı gerçek. Gençler ve hastalığı olmayanlar için virüs grip gibi olabilir, grip gibi atlatılabilir belki... Ben gözlerimle gördüm, hastalığın bir anda nasıl ilerlediğini, nefesin yetmediğini, beni kimse inandıramaz bu virüsün normal grip gibi olduğuna. İşte burada önemli nokta bizim diğer insanlarımızı, yaşlıları ve hastaları düşünmemiz, onlar için duyarlılık göstermemiz, virüs ile mücadelede birlik beraberliği bozmamamızdır. Bozan ülkelerin hali ortada. Günde binlerce vefat. Yapılmak istenen sosyal medya üzerinden insanların kafasını karıştırıp Türkiye'de yürütülen mücadeleye sekte vurmak, sağlık sistemini çökertmek. Asıl fitne kaos üzerinden sahnelenir. Dünyadaki neredeyse tüm olaylar böyle. Sistem kaostan besleniyor.
    Bu süreçte tabii ki çocuklarda esnafta, herkes etkileniyor. Devlet mağduriyetleri gidermek için çalışıyor zaten, yeri geliyor vatandaş olarak bende elimden geleni yapıyorum, yine yaparım. Bu ülkeye canım feda, komşumu tabii ki düşünüyorum, hadis aklımda, elimizden geldiğince, kusursuz değiliz.
    Sabahları paça çorbası içtiğim yılların çorbacısı, yarın kapatıyorum abi, haberin olsun, ben paket yapamam ama emir büyük yerden, artık elimizden geldiğince idare edeceğim dedi. Üzüldüm tabii, açtığın ilk gün burdayım dedim.

Yorum Yap

• Ahir zamandayız. Her türlü fitne olur, virüs olur, felaket olur, başka şey olur. Önemli olan dik ve doğru durabilmek. Camide saf aralarını açtık ama gönüller arasını da açmamalıyız.

Yorum Yap

• akciğerlere fazla oksijen pompalarsan o akciğerleri bitirirsin

ben bu halim ile 2 tane başağrısı ilacı içmeye korkarken 8 + 8 16 tane hap içersen bunu vücudun organları nasıl kaldırsın

sitokin fırtınası denen bir olay var

vücudun bağışıklık sisteminin çökmesi

insanlar sorguluyor ;sapasağlam giren yakınlarımızın ölüsünü aldık diyerek

bela okuyanların bini bir para

Ben virüs yok demiyorum , grip bu diyorum

medya dünya medyası adamların elinde

beyaz'ı siyah diye devamlı 24 saat verirsen , korku empoze edersen beyaz'ın siyah olduğuna insanları inandırırsın

bu işin sonu zorunlu aşıya kadar gidecek gibi

herkes istediğine inanmakta özgür

sağlık sistemi nasıl çöküyor ... yüce devletimiz 666 lira ödüyor işte hasta başına covid'li başına

hastanelerde paylaşıldığıgibi abartı görüntüler yok

ben senin baktığın çerçeve dışında bakıyorum
        Matematikle ifade edebiliyorsanız bilginiz doyurucudur .

Lord Kelvin

Yorum Yap

• Bunlar da benim virüs üzerine nacizane düşüncelerim.

Yorum Yap

• Aslı Maviank tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Bunlar da benim virüs üzerine nacizane düşüncelerim.

eyvallah kardeşim

Lord Kelvin

Yorum Yap

• Fener 5 attı bu arada

penaltı kararı eleştiriliyor

ama Fener 3 gömlek üstündü , zaten her şekilde maçı alırdı

Takımı beğendim , bu fener bu lige fazla

Lord Kelvin

Yorum Yap

• Haftaya Pazar fenerbahçe beşiktaş maçı var

beşiktaş'ı da ezer geçer fenerbahçe

bakalım gsray ne yapacak pazartesi

Lord Kelvin

Yorum Yap

• https://www.webaslan.com/futbol/fati...umSXGLQ9095SXQ

kendine de söyle bunları imparator efendi

Lord Kelvin

Yorum Yap

• Başakşehir lakayit takım

umursamazca oynadı , iş işten geçince çabaladı

10 kişilik takımdan 2 gol yedi beşiktaş ; haftaya Fener bunları zorlanmadan yener

Lord Kelvin

Yorum Yap

• kuşçu kardeşim çok güzel teknikli hisseler var gördüğüm kadarıyla

bu sportiflerde biraz hareketlense güzel olacak

Lord Kelvin

Yorum Yap

• Aslı üzgün adam tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        kuşçu kardeşim çok güzel teknikli hisseler var gördüğüm kadarıyla

bu sportiflerde biraz hareketlense güzel olacak
                        günlük gsray

yeşil, 21 günlük ortalama 3,70
                        sarı, 50 günlük ortalama 4,0
                        mavi, 200 günlük ortalama 3,08
                        kırmızı, 500 günlük ortalama 2,18

yeşil ile sarı arasında ve sanki sarıyı geçecek gibi, geçer ise benim tahminim yeni zirvesini görmek isteyecek, 5,50 civarını. olur da tersi olursa, yeşil altına düşerse mavi önemli.

sx40x.png
                        tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, farkı anlamam için akıl ver.

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.
                        -Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;
                        Seni anlamayana bir dolu cümle kurmak, seni susarken bile anlayana haksızlık. -Alıntıdır.-

Boş insanı şeytan doldurur. -Alıntıdır.-

Doğru zamanda doğru hissede olun.. her gün borsada olmak size kazandırmaz.. kazandırmıyor da... -Alıntıdır.-

Yorum Yap

• xspor euro bazlı haftalık grafik

yeşil, 200 haftalık ortalama 92 euro
                          mavi, 50 haftalık ortalama 87 euro

anlık 106 euro.

yeşilin üzerinde olması bence çok önemli. mavinin yeşili kesmesi ise süper olur, benzer kesisim fenerde olduğunda ne olduğunu hepimiz görmüştük. kimse yazmıyor iken yazmıştım onu burada.

ortalamalar bu şekilde. ortalamalar dışında,
                          2011 mayısdan beri (şike operasyonu) düşen spor endeksi, birkaç dönemdir düşen trend (turuncu) üzerine atmış ve burada bekliyor, onay alıyor diyebiliriz gibi. ortalamaları da altına almış vaziyette üstelik. zirvesi 600 euro seviyeleri, şimdikinin 6 katı. Ama şunu unutmamak lazım, grafik haftalık, 2011'den 2020'ye tam 9 yıl sürmüş dibe gelmesi, zirveye ulaşması da en az 6 -7 yıl sürecektir ama benim tahminim oralara gideceği yönünde.

elbette geri çekilmeler olacaktır, benim için yeterli olan mavi ve yeşil üzerinde kalması.

4AJoCdzq.png
                          tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, farkı anlamam için akıl ver.

-Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;
                          Seni anlamayana bir dolu cümle kurmak, seni susarken bile anlayana haksızlık. -Alıntıdır.-

Doğru zamanda doğru hissede olun.. her gün borsada olmak size kazandırmaz.. kazandırmıyor da... -Alıntıdır.-

Yorum Yap

• bu da euro bazlı gsray haftalık grafiği

yeşil, 200 haftalık ortalama 0,37 euro
                            mavi, 50 haftalık ortalama 0,37 euro ve sanki bir kesişme var gibi. anlık 0,44 euro ve sanki mavi yeşilin üzerine çıkacak gibi bir iki hafta içinde. bence olumlu.

xspor ile paralel olarak gsrayda da rüzgar tersine dönecek, döndü.

zirvesi 5 euro, anlık 45 lira civarı, tl bazlı zirvesi 10 lira bu arada. kritik noktalar 0,7 euro ve 1 euro, 6,5 civarı ve 9 lira civarı güncel kur ile. 2021 içinde 0,70 euro göreceğini düşünüyorum, belki 2021 sonunda ya da 2022 başında 1 euroyu da test edecek bana göre.

cJqJEFYi.png

-Alıntıdır.-

Ve dedim ki sonra;

Yorum Yap

• Aslı kuscu35 tarafından gönderilmiş Mesajı göster

günlük gsray

yeşil, 21 günlük ortalama 3,70
                              sarı, 50 günlük ortalama 4,0
                              mavi, 200 günlük ortalama 3,08
                              kırmızı, 500 günlük ortalama 2,18

yeşil ile sarı arasında ve sanki sarıyı geçecek gibi, geçer ise benim tahminim yeni zirvesini görmek isteyecek, 5,50 civarını. olur da tersi olursa, yeşil altına düşerse mavi önemli.

sx40x.png

aynen kardeşim sportiflerde özellikle gsray'da bir hazırlık var gibi

ellerine sağlık bu arada

rıdvan birşeyler demiş yine ; o da bahane olabilir

ben tasvip etmiyorum defaatle bu sportiflere yardım yapılması taraftarı değilim

Dünyada bizdeki müsamaha yok futbol takımlarına ...

selçuk'lar falcao'lar kazansın diye ,bunlar saçtılar diye ceremesini çekmemelisin

Lord Kelvin

Yorum Yap

• Aslı kuscu35 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                bu da euro bazlı gsray haftalık grafiği

yeşil, 200 haftalık ortalama 0,37 euro
                                mavi, 50 haftalık ortalama 0,37 euro ve sanki bir kesişme var gibi. anlık 0,44 euro ve sanki mavi yeşilin üzerine çıkacak gibi bir iki hafta içinde. bence olumlu.

xspor ile paralel olarak gsrayda da rüzgar tersine dönecek, döndü.

zirvesi 5 euro, anlık 45 lira civarı, tl bazlı zirvesi 10 lira bu arada. kritik noktalar 0,7 euro ve 1 euro, 6,5 civarı ve 9 lira civarı güncel kur ile. 2021 içinde 0,70 euro göreceğini düşünüyorum, belki 2021 sonunda ya da 2022 başında 1 euroyu da test edecek bana göre.

cJqJEFYi.png

euro dolar bazlı dediğin gibi de ;

bana çok zor geliyor şahsen

nedeni pd 'ler uçar ,gerçekçi olmaz

aynı fikirdeyim 1 euro bilemedin tarihi zirve

tarihi zirvesini egale ederse yarın birgün o yeterli

ederse - olursa bizimki fikir alışverişi ,gsray lanet tahtadır ekleyelim de
                                En son düzenleyen üzgün adam; 22-11-2020, 20:16.

Lord Kelvin

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 11 kullanıcı çevrimiçidir bunlardan 1 üye 10 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                                X