Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

GSRAY Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar hisse yorum haber analiz-2

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: GSRAY Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar hisse yorum haber analiz

Aslı KANUN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    2012 benim en güzel yılım oldu. 2013 haziran gibi borçlarım bitecek, o zaman daha güzel olacak, diye umud ediyorum. Dün akşam evde otururken iş bank internet hesabına girdim, orayı burayı kurcalarken 1,000 tl krediyi sadece 17 lira faiz ile ve 5 ay taksitle verdiklerini gördüm. Vallahi bir maaş ikramiye almış kadar sevindim. Faizlerin bu denli düşmesi ilginç.

Diğer tarafdan bahsettiğiniz gibi, her konumuz ve aklımızdan geçen 2012 düşüncesi bir kişiye odaklanıyor. Ondan intikam alma şansımız yok. Belki bu açılan bireysel davalar amaçına ulaşır. Ama bana göre SPK'nın yok edilmesi bu süreçin bir başarısıdır. Belkide ikinci bedelliyi onaylatacak adam bulamayacaklar.

Bu kısıma katılıyorum...

Onca tepki ve başvuru sonrası, halihazırda devam eden bedelli,nin iptali davası var iken ve üstüne stat gelirleri tespiti sürecek iken KİM nasıl bir cesaret ve diyet ile bu kararı verebilir ki..

ancak vedat tan daha sarı kırmızı birisini bulmaları lazım...yada mevcut yönetimden birisinin spk ya başkan olarak atanması lazım...ohaaaaa

aynı şey olur gerçi de...

valla büyük bir merakla bundan sonraki süreci bekliyorum...

20 ml dolarlık adamın şeyinde bile değildir tabi...gs miş, biz garibanlarmışş..hikaye.

tek mesele itibar, ve tanınırlık...

yoksa bundan 2 sene önce kazayla yolda önüme geçse, bir yerde kazayla çarpsa bana eşşek sudan gelene kadar döverdim...tanımazdım ki kimdir bu eciş bücüş adam diye...

maddi anlamda herşeyi hakettiği ve ihtiyaç duyduğundan fazla olan adamın, manevi olarak hiç bir şeyi olmayınca bunları yaşamak ve yaşatmak ister tabs..

verilecek en büyük zarar, maneviyatına, ve itibarınadır...son 1yıldır elde ettiği sahte itibarına...

Küçük başlayın, büyük düşünün...
    (Steve Jobs)

Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.
    hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
    hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

Yorum Yap

• Cevap: GSRAY Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar hisse yorum haber analiz

Matematik biliminde iki şey çok önemlidir. Birinci sağlama, diğeri ise içler dışlar çarpımı.

Mesala ben dolandırıldım, Aysal zengin oldu. Para ve lotlarda bir kayıp yok, sadece el değiştirme var. İşin bu kısmı sağlama oluyor.

İçler dışlar çarpımı hesabı ise şöyle.

1.Bedelli haksız, yersiz, kanunsuz ve usulsüz. SPK haksız, yersiz kanunsuz ve usulsüz bedelliyi onaylar.

2.Bedelli haksız, yersiz, kanunsuz ve usulsüz. SPK haksız, yersiz kanunsuz ve usulsüz bedelliyi onaylayamaz. Çünkü SPK yok.
      DEFLASYON geliyor...

Yorum Yap

xspor yatay desteğine çekılıyor sanırım....

yada ikili dip izlenebilir...

“İnsanlara gülümsemek; aynaya gülümsemeye benziyor! Deneyin, karşınızdakinin de gülümsediğini göreceksiniz.:) Olmadı ayna bozuktur! ;)”

“Bulanmış bir suyun durulması gibi bunalmış insanlar da durulur bir gün. Işıl ışıl olur parlarsın, yeter ki içini bulandıranlarda n uzaklaş!:)”

Yorum Yap

Selamunaleyküm cümleten.

Yorum Yap

Aslı babacan1905 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Selamunaleyküm cümleten.
            a.s hayırlı akşamlar arkadaşlar.
            hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
            hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

Yorum Yap

bizim başımıza gelen pişmiş tavuğn başına gelmemiştir ne şans ya borsa rekor üstüne rekor ve biz GS da takıldık kaldık. Allah sonmuzu hayır getire

Yorum Yap

Aslı Dedektif tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                arkadaşlar bedellinin iptal davasında Halil beye kaç kişi azilname vererek Nejlana vekaletname gönderdi. bu arkadaşlar bunun tespitini öncelikli olarak bir yapın bakalım.
                Ben Halil beye azilname göndermedim,ayrıca Nejlan hanımada vekaletname gönderdim,kısacası iki avukatta vekilim durumda.

Yorum Yap

Aslı Dedektif tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  avukat vekillik yaptığı kişilerin davasını geri çekemez. ancak vekilliğini çekebilir. Nejlana vekalet veren arkadaşlar davalarını takip etmezlerse kendileri açısından dava düşer. bu nedenle halil beyi azlederek Nejlana vekalet veren arkadaşlar yola devam etmek istiyorlarsa yeni bir avukat bulmaları lazım. ben tobloya bildiğimiz bir avukatla görüşmesini istedim. akşam görüşecek eğer anlaşırlarsa bu avukatla yola devam edilebilir.

ayrıca Halil beye azilname göndermeyip Nejlana vekaletname gönderenlen için sıkıntı yoktur. iki avukatınızdan biri olan Nejlan çekilse bile Halil beyle devam edilir. herhangi bir şey yapmaya gerek yoktur.

sıkıntı halil beyi azlederek Nejlana vekalet veren arkadaşların durumunda.
                  selamun aleyküm,

avukat ile görüşme yarına kaldı gelişmelerden haberdar ederim

ALLAH'a emanet olun...hayırlı geceler...

hisseanalizi twitterdan takip etmek için ___
                  hisseanalizi facebookdan takip etmek için ___
                  hisseanaliz youtube videolarını izlemek için ___
                  foruma resim eklemek için ___
                  hisselere ait sorularınız için ___

Yorum Yap

• Cevap: GSRAY Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar hisse yorum haber analiz-

Arkadaşlar burdan devam edelim..

http://www.hisseanaliz.net/gsray/179...iz-grafik.html
                    Yazdıklarımın hiç biri yatırım tavsiyesi değildir.Verdiğim bilgiler sadece kişisel görüş ve deneyimlerimden derlenmiş olup, sadece kendi kararınızı verirken düşünmenize yardımcı olmak amacıyla yazılmıştır. Bunlara göre hareket etmek sizi zarara beni de sorumluluk altına sokabilir, böyle bir durumda da hem siz hem de ben üzülürüz..

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹiq ؛ɐp ɐpunloʎ ʎǝs ɹǝɥ iʞuɐs

Yorum Yap

• Aşağıdaki linkten ücretsiz kayıt oluşturabilirsiniz. Oluşan sayıya göre hazırlık yapılacaktır

http://www.hisseanaliz.net/tanythma-...ml#post1639987

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 2 kullanıcı çevrimiçidir bunlardan 0 üye 2 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                      X