Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

GARAN GARANTİ BANKASI hisse yorum haber analiz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Garan günlük

Yorum Yap

• GARAN 4S :

Yorum Yap

• GARAN Günlük görünüm

https://twitter.com/@1480Ozcan

Yorum Yap

• GARAN Günlük görünüm

https://twitter.com/@1480Ozcan

Yorum Yap

• Abiler ses etmeyin vallah şu alım olmasa geçtiğimiz 2 haftada borsa %20 çakılırdı can simiti oldu.
            JPMorgan 20 lira demişti bakalım 18 Mayıs'ta alım programı bitince borsadan almaya devam edecekler mi bakarsınız garan kotdan düşmüş :)

Aslı Machine123 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Ralli bekliyorum 12.70 üstü hizlanir
            jpmorgan 20 lira
            A1 capital 15 lira
            Oyak 15 lira ile önerdi.
            sadece kap başvurusu süreci sebebiyle akbank'a göre yüzde 20 primsiz kaldı Aslında buda ralli devam ​​​edecegini gostergesi

Yorum Yap

• 14,94 garan bu işte puştluk var garan kottan çıkacak at fava bekle

Şu güne kadar garan tüm endeksi tuttu ama bugün bankalar -3,-4 kesin kötü haber gelecek gibi bir seyler ters gidiyor nakite geçtim bakalım cds 700 bankacilik ile ilgili bir adım mi gelecek hükümetten
              En son düzenleyen Machine123; 16-05-2022, 18:00.

Yorum Yap

• Oha açığa satışa bak garanda 1 milyar TL neredeyse amaç nedir acaba FS5FbJ_WYAE5PCe.jpg

Yorum Yap

• Oha 15.00 geri alım var adamlar açık yapıyorlar 14,75 gördü bugün ibnelere bak neyine guveniyorsunuzda aşağı basıyorsunuz terste kalmanız dileğiyle

Yorum Yap

• Aslı Machine123 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Oha 15.00 geri alım var adamlar açık yapıyorlar 14,75 gördü bugün ibnelere bak neyine guveniyorsunuzda aşağı basıyorsunuz terste kalmanız dileğiyle
                    Noldu len acikcilar ebenizi gordunuz mu ibneler

Yorum Yap

• Yürüye dur.

BDDK bu geri alım programını tam 5 ay bekletti neyini düşünuyorlar anlamıyorum bu ülkede bir diğer sorun her şeyin kağn hızınada işlemesi tam 5 ay geri alım programının onaylanıp onaylanmayacağı belirsizliği oldu ya kardeşim sormazlar mı adama 5 ay neyi incelediniz

İsponyollar akıllıca iş yaptılar 2010 yılınca 12 dolara aldığı garantileri 1 dolardan toplayarak maliyetini 4,5 dolara düşürdüler.
                      En son düzenleyen Machine123; 20-05-2022, 18:05.

Yorum Yap

• Garan 65 m lot el değiştirdi satan yabancı alan kim acaba en son böyle Marshall kottan çıkmak için toplmisti 60 liradan 300 liraları görmüştü bakalım ne olacak inanın bilmiyorum ama anormal şeyler oluyor

Screenshot_20220523-233154~2.png

Yorum Yap

• GÜNLÜK GÖRÜNÜM
                          Eklenen Dosyalar
                          Paylaşılan her grafikte alma,satma,tutma fikri tamamen size aittir. Ben sadece gördüğümü çizerim.

twitter--------> @by_kaktusss

Yorum Yap

• garan 4 s:

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 3 kullanıcı çevrimiçidir bunlardan 0 üye 3 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 36,579 kullanıcı 09-12-2021 tarihinde saat 16:11 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                            X