Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

EGEEN Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş. Hisse Yorum Haber Analiz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• EGEEN Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş. Hisse Yorum Haber Analiz

EGEEN Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş. Hisse Yorum Haber Analiz

EGEEN hisse yorum, EGEEN hisse analiz, EGEEN hisse beklenti, EGEEN hisse teknik analiz,EGEEN hisse haber, EGEEN hisse bilanço, EGEEN canlı borsa, EGEEN hisse kar,EGEEN hisse temel analiz, EGEEN hisse yorum 2016
    Yazılanlar ve çizilenler kişisel görüşlerimden ibarettir, yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Cevap: EGEEN Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş. Hisse Yorum Haber Analiz

Buradan devam ediniz.

İyi akşamlar.
    Yazılanlar ve çizilenler kişisel görüşlerimden ibarettir, yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Yorum Yap

diyerek temiz sohbetler, hayırlı kazançlar olur inşallah
      Burada yer alan bilgi ve yorumlar, kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

twitter @gakkos_

Yorum Yap

ilk grafiklerde benden olsun

Burada yer alan bilgi ve yorumlar, kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

twitter @gakkos_

Yorum Yap

Tertemiz bir sayfa olsun ve daim olsun inşaallah.

Sonsuz saygılarımla CİHANDAR...

Yorum Yap

Hayırlı akşamlar
            "HALK İÇİNDE MUTEBER BİR NESNE YOK DEVLET GİBİ, OLMAYA DEVLET CİHANDA BİR NEFES SIHHAT GİBİ" KSS - Muhibbi

Yorum Yap

Yorum Yap

Maşallah 3155 olmuş en son paylaştığım 3143 idi devam et böyle 100 adet olsa yeter bu ay

5 adet gönderi daha olmuş yetmez ama evet 3138 idi 3143 oldu 11 Haziran itibariyle gerisi sevgili @cihandar ve @tamer e kalmış :)

Yorum Yap

Aslı Doraefe tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Maşallah 3155 olmuş en son paylaştığım 3143 idi devam et böyle 100 adet olsa yeter bu ay

5 adet gönderi daha olmuş yetmez ama evet 3138 idi 3143 oldu 11 Haziran itibariyle gerisi sevgili @cihandar ve @tamer e kalmış :)

Egeen olarak haziranın 10 unda ve 11 inde daimlere 5 adet,yine haziranın 10 unda axle allianceye unknown olarak 3 adet,toplamda 8 adet gönderim olmuş,hayırlı olsun.

Haziranın 14 ünde ve 16 sında mack trucka ve daimlere 12 adet,haziranin 14 ünde ve 16 sında axle alsanceye unknown olarak 5 adet,toplamda 17 adet gönderim olmuş.hayirli olsun.

Sayın doraefe gecmis sayfalarda paylaşmıştık son durumu.
                  Sayin [MENTION=22980]tamer[/MENTION] de yeni sayfada tabloyu paylaşır en kısa sürede.

Yorum Yap

Aslı ayberk tarafından gönderilmiş Mesajı göster

diyerek temiz sohbetler, hayırlı kazançlar olur inşallah
                    inşallah,amin...

Yorum Yap

Aslı Doraefe tarafından gönderilmiş Mesajı göster

3138 ve 3143 ne demek) biriminedir acaba? Şimdiden cevabınız için teşekkürler

Yorum Yap

Sevgili Üyelerimiz

Lütfen cevap hakkı doğuracak Yada bir başka kişiyi üzebilecsk Tartışma çıkartabilecek yazılar yazmayınız

Kavganın tartışmanın bir faydası yok bu nedenle yepyeni tertemiz bir sayfa açtık sizlere

eski konular eski topikte kaldı bu yeni topikte sadece hisseyle ilgili konuşulsun lütfen
                        Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.
                        hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
                        hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

https://twitter.com/hisseanaliznet
                        Hisseanaliz Net | Facebook<

Yorum Yap

Ne teknik ne temel ne de şirketin kap'a gönderdiği ne yazdığı dahi anlaşılamayan haberler...Ölüm canlılar için ne kadar gerçekse,egeen içinde tek gerçek arkadaşların paylaştığı gönderi haberleri...

Yorum Yap

##EGEEN
                            -Hocam,diye sormuş. İnsan,maymunun gelişmiş şeklidir" diyorlar. Ne dersiniz?
                            Seyid Ahmet Arvasi cevap vermiş.
                            -O mantığa göre çınar ağacı da maydanozun gelişmiş şeklidir.

Yapılan analizler eğitim çalışmasıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

www.twitter.com/garibantrader

Yorum Yap

Dostlar dün Desiber ile yaklaşık 3-4 saat bir görüşme yaptık

Yaklaşık 4-5 aydır konuşmamıştık aslında iyide oldu bir hal hatırda sorma fırsatımız oldu..

Biliyorsunuz ben egeende tee en başından beri ne hisse aldım ne işlem yaptım

Bugün bile elimde yok o nedenle bu topikte gereğinden fazla zaman harcamama neden olan olaylar üzerine konuştuk biraz

Desiber çok net bir ifadeyle diyor ki

1-o sitenin adı yanlıştır ,adı değişmedikçe ben böyle bir sitede yazmam
                              2-bu arkadaşlar tescile başvurmuş olabilir fakat olaki tescil alsalar dahi benim vicdanımda o forum ismi etik değildir ,yazmam
                              3- benim o forumla hiçbir ilgim bilgim yoktur ne yazıldığından bir haberim yoktur,o yazılan yazılarıda ben yazdırmadım .
                              4-ben zaten bu tür Anlamsız kavgalardan sıkıldığım için twitera gittim kendim twiterda yazıyorum diyor
                              5-çok net söylüyorum ki diyor hiçbir zaman sana yada size hiçbir kötü söz kullanmam benim yapıma ters diyor

O halde benim için konu kapanmıştır ..çünkü benim burada cevap vermemin nedeni o yazıları desiberin yazdığı yada yazdırdığı kanaatiyledir.böyle birşey olmadığı yapılmadığını direk desiberin kendisinden dinledim .üzülüyordum en azından 2-3 defa yemeklerde organizasyonlarda görüştük yüz yüze tanıştık yemek yedik sohbet ettik niye böyle yapıyor diye üzülüyordum ama Anladık ki Desiber değilmiş.inanın çok sevindim çünkü elini sıktığım merhaba dediğim bir kişiyi kaybetmek beni üzer.bir dostumuzu kaybediyoruz çünkü
                              Bizim en farklı özelliğimiz canlı kanlı her zaman sizlerin karşınızda olmamız bu sayede borsa dışında da arkadaşlıklar kurabilmemiz.inanın şu an istanbula gelsem en az 500 üyemiz abi istanbula geliyormuşsun gel bizde kal diye mesaj atıyor
                              İşte zaten bu forumun esas amacıda budur.yoksa hissenle ilgili yorumlar yapılıyor belki burada eyvallah ama burası olmasa hissenden mi vazgeçeceksin ?yoo .peki burası olmasa yer mi yok ?yoo bir sürü yer var hisse net var twiter var mynet var bir sürü yer var yazıp okuyabileceğiniz..burayı farklı kılan samimiyeti ve sizlerin Borsa'dan hariç dostluğunuza talip olmasıdır.fakat son günlerde yaşanılan Tartışmalar görüyoruz ki kimseye fayda getirmiyor getirmez zaten

Desiber hocam banada birkaç tavsiye verdi .dedi ki niye muhatap alıyorsun ki senin Egeen topiğinde durman bile senin için zaman kaybı yazılara cevap verdikçe yazılar bitmez sen git işine Gücüne bak kim Ne yazarsa yazsın cevap verme dedi

Düşündüm evet benim yapmam gereken bunca iş varken birde böyle işlerle uğraşmak zaman kaybı oluyor

Desiber hocamın önerisine uyup Yeni topikte hiçbir başka yerde yazılan mesaja cevap vermeyeceğim.

Burada hissenizle ilgili forum Kurallarıerçevesinde paylaşımlar yapabilirsiniz .

Forumda her yazılan yazıyı anında görmemiz mümkün değil Egeen elimde olmayan bir hisse olduğu için topiğini hergün kontrol edemiyorum ,Beğenmediğiniz bir mesaj gördüğünüzde mesajın sol alt tarafında bulunan üçgene basarak bize bildirebilirsiniz

Benim size tavsiyem sadece borsa için burayı takip etmeyin..burada arkadaşlıklar dostluklar kurmayı daha öncelikli amaç edinin.

Şimdi şurada herkes bir yorum yazıyor
                              Kimi grafik ekliyor düşebilir diyor kimi bilanço ekliyor düşerse düşsün bilanço iyi diyor

Şimdi bunların hepsi bir tahmin tabiki sende oluyorsun ama yinede son karar senin daima

Ve işte zaten bunun için diyorum dostluklar kurun arkadaşlıklar kurun baki olan onlardır diye

Analizler gelir geçer bilançolar hisseler gelir geçer

yaşım 37 içkim yok kumar yok kahvehane yok

Lise Arkadaşlarım asker Arkadaşlarım üniversite Arkadaşlarım tabiki görüşüyorum ama kaç kere?
                              Herkes düşmüş bir hayat geçim çilesine .kaç kere arayıp sorabilşyoruz kaç kere gidip gelebiliyoruz

Çok zor ..
                              Ama insanın ruhuda güzel dostluklara aç..haydi akşam bir çay içelim sahilde dediğinde şöyle 3-5 kişi geliyor ruhun dinleniyorsa
                              Burası Anlamlı. Çünkü bu forum sana huzur vermeli ruhunu dinlendirmeli

Zaten işten geliyorsun yorgun argın Çocuktan bilgisayarı kurtarabilirsen hanım bu sefer başlıyor napıyorsun tüm gece hergün orada diyor

Ee bu kadar mücadele edip 1--2 saat ekran başına oturacaksın orada da okuyorsun kavga döğüş ..

Hayır işte bunu değiştirmek kaliteli içerik sunmak için topiği yeniledik ve kavga döğüş eski topikte kaldı artık cevap vermem diyorum.

Bu kavga Sürecinde, eğer varsa bana kırılan hakkını helal etsin ..bilerek yada bilmeyerek kırdıysam özür dilerim.

Bunları dün yazayım dedim ama kızım hastaydı hastaneye götürdüm şarj problemi yaşadım tüm gün.evede gelince yorgunluktan uyumuş kalmışım..
                              Hepinize iyi forumlar dilerim benim için mutlu bir pazar Sabahı çünkü Şüphe insanın canını sıkıyor beynini kemiriyor

Desiber hocamla konuşup şüphelerimi net şekilde sordum cevaplarımı aldım

Bu nedenle benim için mutlu bir pazAr Sabahı (kahvaltıda olaydı iyiydi :) ana o yok oruç var)

ve unutmadan şunuda Söyleyeyim
                              Desibere dedim ki yaw sen burada yazmayınca seninle benim düşman olduğum küs olduğum vsvs sanılıyor heralde

Ve bu yüzden o arkadaşlarda seni çok sevdiği için belki bana saldırıyor olabilir dedim.

Bu arkadaşlara seninle benim aramda bir küslük Düşmanlık olmadığınıda göstermek lazım bu sebeple senin burada daha çok yazman lazım dedim.

Sevgili arkadaşlar biz kimseye maaş vermiyoruz kimse babamızın Uşağı değil burada yazmak mecburiyetidd yok kimsenin
                              Herkes gönül rızasıyla yazıyor emek veriyor ..ama yaZmayıncada noldu küstüler mi düşman mı oldular gibi düşünmek yanlış

Bak ben mesela 4-5 gündür foruma yazamıyorum kızım hasta idi sürekli onla ilgilendim .e şimdi ne diyeyim topikte beni bekleyen dostlarımıza..yani bir yandanda hayatı yaşıyoruz arkadaşlar ailemiz eşimiz dostumuz misafirlerimiz oluyor hastalık oluyor keyfimiz yerinde olmayabiliyor çünkü piyasa çok karışık zarar edebiliyoruz endeks bi artı oluyor bir eksi oluyor yani moralimizi tüm bunlar etkiliyor .çünkü bizde insanız .insan olarak sizi etkileyen herşey bizide etkiliyor .

Daha fazla yazmak sohbet etmek isterdim ama .yanımda bilgisayar yok ve şişman birkaç parmak ilede cepten yazmak zor oluyor:)
                              Ancak bu kadar oldu

Hepinize iyi forumlar diliyorum

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 3 kullanıcı çevrimiçidir bunlardan 0 üye 3 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 36,579 kullanıcı 09-12-2021 tarihinde saat 16:11 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                              X