Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

DESPC Despec Bilgisayar Paz A S hisse yorum haber analiz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• DESPC Despec Bilgisayar Paz A S hisse yorum haber analiz

despchisse yorum ,despchisse haber,despchisse analiz,
    despchisse beklenti,despchisse bilanço,despchisse tüyo,despccanlı borsa,despchisse kar,despchisse yorum 2013.
    Fazla ciddiye almayın şu hayatı; Nasıl olsa içinden canlı çıkamayacaksınız.

Necip Fazil'a sormuşlar: - Üstad, özel arabaniz yok mu?
    Şair aninda cevap vermiş : - Ona en son bineceğiz.

Benim istediğimi ALLAH istemiyorsa, konu kapanmıştır.

Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.
    hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
    hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

http://hisseanaliznet.blogspot.com
    https://twitter.com/hisseanaliznet
    Hisseanaliz Net | Facebook

despec bulaşım bugün 150 lira zarar... oyak malı iteliyecek adam arıyor.. fiyat pahalı arz oldu malı alıyorsun kademeleri aşağı çekiyorlar ve sen aldığın kademeyi bi daha göremiyorsun .. maliyet düşürecen ya ozaman yine verip aşağı çekecek çakallar... yani bir nevi önümüzdeki haftaların lateki ... tavsiyem sakın bulaşmayın önümüzdeki 6 ay boyunca

Yorum Yap

Aslı beadeyes tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      despec bulaşım bugün 150 lira zarar... oyak malı iteliyecek adam arıyor.. fiyat pahalı arz oldu malı alıyorsun kademeleri aşağı çekiyorlar ve sen aldığın kademeyi bi daha göremiyorsun .. maliyet düşürecen ya ozaman yine verip aşağı çekecek çakallar... yani bir nevi önümüzdeki haftaların lateki ... tavsiyem sakın bulaşmayın önümüzdeki 6 ay boyunca
      bir önceki yazımızda 10,70 lira olan desperado bugünde %5 eksi yaparak 8,05 liraya kadar düştü dahada düşmeye devam edecek.. nedenmi çünki oyak yani patron halen piyasaya malı yediremedi şirket dandik bir şirket olduğu için kimse malı almaya yanaşmıyor .. ee almayanlarada hak vermek lazım hergün %5 düşen kağıdı kim almak isterki eh ulen despec madara oldun bu alemde milletin parasını çarpmak için kurduğunuz tezgaha millet gelmedi bu sefer ... şirketiniz batar inşallah nasılki sizin yüzünüzden bizim gibi küçük yatırımcılar batıyor inşallah sizde birgün batar bizim gibi dilenci olursunuz... Allah büyük ne diyim

Yorum Yap

Aslı beadeyes tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        bir önceki yazımızda 10,70 lira olan desperado bugünde %5 eksi yaparak 8,05 liraya kadar düştü dahada düşmeye devam edecek.. nedenmi çünki oyak yani patron halen piyasaya malı yediremedi şirket dandik bir şirket olduğu için kimse malı almaya yanaşmıyor .. ee almayanlarada hak vermek lazım hergün %5 düşen kağıdı kim almak isterki eh ulen despec madara oldun bu alemde milletin parasını çarpmak için kurduğunuz tezgaha millet gelmedi bu sefer ... şirketiniz batar inşallah nasılki sizin yüzünüzden bizim gibi küçük yatırımcılar batıyor inşallah sizde birgün batar bizim gibi dilenci olursunuz... Allah büyük ne diyim
        her senedin bir yiyicisi bulunur. Bizim yememiz için şöyle teknik indikatörlerin oturması lazım. daha yeni hisse...
        Zamanı gelir elbet.
        Ben her zaman karşı oldum imkb de ilk defa satışa başlayan bir hisseye taleplere kulak asmadım.
        çünkü ne olacağı belli değil. Kara kutu gibi.
        en son halkbank ttkom hatırlıyorum. Kirizden bir kaç ay önceydi. Kriz geldi millet daha ucuza alabildi. İlk açılış her zaman pahalıdır. piyasa biraz fiyatını belirlesin. Sonra beklentilere göre bilanço durumuna göre zaten alan alır satan satar.
        Sadece aptallar fikir değiştirmez... (Bilinmeyen ülke atasözü)
        Yatırım Tavsiyesi Değüldür...

Yorum Yap

spek kağıdı incelemek isteyenler despc bakabilirler. sakat ama sadece takip etmekte fayda var

Yorum Yap

despec

6.50 yakın stoplu destek bölgesinde,6.60 geçilmesi durumunda 7 liraya kadar atak yapabilir,7 önemli direnç bir kaç kez denediği halde geçememiş orayı geçtiğinde önü açılır

6.50 kırılması durumunda ise stop gerekir çünkü destek seviyeleri 6.10 civarlarında,destek kırılırken hacme dikkat etmek lazım,düşük hacimlerle salınımlar tuzak olabilir

Yorum Yap

umut hocam yarın despc nin yönü sizce ne olur

Nasibin yoksa
              Gökten inciler yağsa
              Bir tanesi düşmez avucuna !...

Yorum Yap

Aslı ayazal tarafından gönderilmiş
                umut hocam yarın despc nin yönü sizce ne olur

bugun 7,54de sat vermıstım.haftalık liste topiğinde..

Yorum Yap

Aslı umutsari tarafından gönderilmiş
                  hoşbulduk
                  masivam..

bugun 7,54de sat vermıstım.haftalık liste topiğinde..
                  yarında ben satayım o zaman biraz geç kaldım.

Nasibin yoksa
                  Gökten inciler yağsa
                  Bir tanesi düşmez avucuna !...

Yorum Yap

Aslı ayazal tarafından gönderilmiş
                    yarında ben satayım o zaman biraz geç kaldım.
                    Yukleresim.com

Yorum Yap

Despec bılgısayar'ın 2011/3 aylık net karı 1.923.476 tl (2010/3 aylık: 2.262.760 tl)
                      PİYASA EN BÜYÜKTÜR ONA AĞALIK SÖKMEZ....... XANTHOS

YÜKSELEN TREND VARSA DİRENÇ YOKTUR ........ UMUT SARI

Yorum Yap

KAP : DESPEC BILGISAYAR PAZARLAMA VE TICARET A.S. / DESPC [] GENEL KURUL TOPLANTISI SONUCU 06.05.2011 17:19:22

KAP : DESPEC BILGISAYAR PAZARLAMA VE TICARET A.S. / DESPC [] GENEL KURUL TOPLANTISI SONUCU 06.05.2011 17:19:22
                        GENEL KURUL TOPLANTISI SONUCU
                        ---------------------------------------------------------------------------------------------

ORTAKLIGIN ADRESI : AYAZAGA MAHALLESI, CENDERE YOLU SOK. NO:9/3 SISLI ISTANBUL
                        TELEFON VE FAKS NO. : 0(212)331 24 24 0(212)289 13 91
                        ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : TEL: 0-212-331 21 15, 0-212 331 21 17 FAX : 0-212 332 15 32
                        YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? : HAYIR
                        YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? : HAYIR
                        YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? : HAYIR
                        KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN OZEL DURUM ACIKLAMASININ TARIHI : -
                        OZET BILGI : 2010 YILI OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILMISTIR.

---------------------------------------------------------------------------------------------

GENEL KURUL TOPLANTI TURU : OLAGAN
                        OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISI ISE AIT OLDUGU HESAP DONEMI : 01.01.2010-31.12.2010
                        GENEL KURUL TARIHI : 06.05.2011

SIRKETIMIZIN BUGUN YAPMIS OLDUGU OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISINDA;
                        - 2010 YILI BILANCO VE GELIR TABLOSU HESAPLARININ KABULUNE,
                        - YONETIM KURULU UYELERI ILE DENETCININ 2010 YILI HESAPLARINDAN DOLAYI IBRA EDILMELERINE,
                        - 2011 YILI MALI TABLOLARININ DENETIMINDE BAGIMSIZ DIS DENETIM HIZMETI ICIN GURELI YEMINLI MALI MUSAVIRLIK VE BAGIMSIZ DENETIM HIZMETLERI A.S.'NIN SECILMESINE,
                        - 2010 YILI NET DAGITILABILIR DONEM KARININ %40' U ORANINDA 1. TEMETTU DAGITILMASINA,
                        - 2010 YILI KAR DAGITIMINA ILISKIN TUTARLARIN ASAGIDAKI SEKILDE BELIRLENMESINE;
                        - SERMAYE PIYASASI KURULU'NUN SERI:XI, NO:29 SAYILI TEBLIGI UYARINCA HAZIRLANAN 2010 DONEMI MALI TABLOLARINDA VERGI SONRASI NET KAR 8.089.215 TL'DIR.
                        - VERGI MEVZUATINA GORE OLUSAN KAR OLAN 7.601.636,77 TL'DEN 380.081,84 TL 1. TERTIP YEDEK AKCE AYRILMASINA;
                        - VERGI SONRASI NET KAR OLAN 8.089.215 TL'DEN 380.081,84 TL 1.TERTIP YEDEK AKCE AYRILMASINA, SPK DUZENLEMELERINE GORE YIL ICERISINDE YAPILAN 40.070 TL TUTARINDAKI BAGISLARIN ILAVESI SONRASI 7.749.203,16 TL NET DAGITILABILIR KARIN %40'INA TEKABUL EDEN BRUT 3.099.681,26 TL ( % 26,9538 ORANINDA 1 TL NOMINAL DEGERLI HISSEYE 0,269538 TL) NET 2.634.729,07 TL ( % 22,9107 ORANINDA 1 TL NOMINAL DEGERLI HISSEYE 0,229107 TL) NAKIT 1. TEMETTU OLARAK DAGITILMASINA,
                        - 252.468,13 TL 2. TERTIP YEDEK AKCE AYRILMASINA,
                        -KAR DAGITIMINA 17 MAYIS 2011 TARIHINDE BASLANILMASINA,
                        - KALAN TUTARIN OLAGANUSTU YEDEK AKCELERE ILAVE EDILMESINE,
                        -UC YIL SURE ILE GOREV YAPMAK UZERE, A GRUBU PAY SAHIPLERI TARAFINDAN ADAY GOSTERILEN NEVRES EROL BILECIK, OGUZ GULMEN, SALIH BAS VE HALIL DUMAN ILE, DIGER PAY SAHIPLERI TARAFINDAN ADAY GOSTERILEN RIYAZ JAMAL'IN YONETIM KURULU UYELIKLERINE SECILMESINE,
                        -BIR YIL SURE ILE GOREV YAPMAK UZERE, DENETIM KURULU UYELIGINE HALUK TANER'IN SECILMESINE,
                        OYBIRLIGI ILE KARAR VERILMISTIR.
                        OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTI TUTANAGI, HAZIRUN CETVELI VE KAR DAGITIM TABLOSU EKTE YAYINLANMAKTADIR.

BU HABERIN KAP 'IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK'I TIKLAYINIZ!
                        http://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/B...ASPX?ID=154316

Yorum Yap

KAP : DESPEC BILGISAYAR PAZARLAMA VE TICARET A.S. / DESPC [] NAKIT KAR PAYI DAGITIM TARIHI 06.05.2011 17:23:41

KAP : DESPEC BILGISAYAR PAZARLAMA VE TICARET A.S. / DESPC [] NAKIT KAR PAYI DAGITIM TARIHI 06.05.2011 17:23:41
                          NAKIT KAR PAYI DAGITIM TARIHI

ORTAKLIGIN ADRESI : AYAZAGA MAH. CENDERE YOLU NO:9/3 SISLI / ISTANBUL
                          ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : TEL: 0-212-331 21 15, 0-212 331 21 17 FAX : 0-212 332 15 32
                          YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? : HAYIR
                          YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? : HAYIR
                          YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? : HAYIR
                          KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN OZEL DURUM ACIKLAMASININ TARIHI : -
                          OZET BILGI : 2010YILI NAKIT KAR PAYININ DAGITIM TARIHI BILDIRIMI

NAKIT OLARAK DAGITILACAK TOPLAM BRUT KAR PAYI (TL) : 3099681,26
                          BORSA'DA ISLEM GOREN 1 TL NOMINAL DEGERLI BEHER HISSEYE DAGITILACAK NAKIT KAR PAYI
                          BRUT (TL) : 0,2695375
                          NET (TL) : 0,229107
                          NAKIT KAR PAYI DAGITIM TARIHI : 17.05.2011

BU HABERIN KAP 'IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK'I TIKLAYINIZ!
                          http://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/B...ASPX?ID=154319

Yorum Yap

despc 5.52 stoplu alanlar buyuk ıhtımalle 6 cıvarındakı mavı çizgi yatayına satarak direnci olusturuyorlar..

ancak kağıtta hacım çok az sığ bır duzene sahıp..bu yuzden teknık calısmalar pek fazla burada düşünülmemeli dıye dusunuyorum..

yukarı yonde canları ısterse ıstedıklerı fıyata rahatca gıdebılırler..destek dırenc dınlemeden..

ama aşağı gelırse ne olacağını nerede duracağı konusundada fıkır sahıbı değilim..

bence şuankı konjonkturde ne olduğu belırsız yerlerde zaman ve para kaybetme rıskını alacağıma ..

30 endeks kağıtlarına bakardım şuan için..cunku olası ters pozsıyonlanmada ılerıkı bır donem ıcın 30 kağıtları artık guvenılır lıman ..

batmaz kokmaz ekşimez..

Yorum Yap

KAP : DESPEC BILGISAYAR PAZARLAMA VE TICARET A.S. / DESPC [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 28.06.2011 10:22:34

KAP : DESPEC BILGISAYAR PAZARLAMA VE TICARET A.S. / DESPC [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 28.06.2011 10:22:34
                              OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)

ORTAKLIGIN ADRESI : AYAZAGA MAH. CENDERE YOLU NO:9/3 SISLI / ISTANBUL
                              YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS ACIKLAMA MI? : HAYIR
                              OZET BILGI : INTERPROMEDYA ODULLERI

ACIKLANACAK OZEL DURUM/DURUMLAR: INTERPROMEDYA ODULLERI
                              INTERPROMEDYA A.S. TARAFINDAN GELENEKSEL OLARAK HER YIL YAPILAN TURKIYE ILK 500 BILISIM SIRKETLERI SIRALAMASI ODULLERI, 27 HAZIRAN 2011 PAZARTESI AKSAMI ITU MASLAK KAMPUSUNDE YAPILAN TOREN ILE VERILDI.
                              2010 YILI SATIS GELIRLERINE GORE YAPILAN GENEL SIRALAMADA SIRKETIMIZ TUKETIM MALZEMELERI GELIRLERINDE BIRINCI OLDU.

http://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/B...ASPX?ID=160264

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 2 kullanıcı çevrimiçidir bunlardan 0 üye 2 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                              X