Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

DAGI Dagi Giyim hisse yorum haber analiz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• DAGI Dagi Giyim hisse yorum haber analiz

dagı hisse yorum ,dagı hisse haber,dagı hisse analiz,
    dagı hisse beklenti,dagı hisse bilanço,dagı hisse tüyo,dagı canlı borsa,dagı hisse kar,dagı hisse yorum 2013.

İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI [DAGI] 31.05.2011 12:22:50

Endekslere Şirket İlave Edilmesi

Dagi Giyim'in hisse senetleri 01.06.2011 tarihinden itibaren, "İMKB Hisse Senedi Endeksleri Temel Kuralları"nın 7.4. maddesi gereğince İMKB Tüm, İMKB Tüm-100 ve İMKB Sınai, İMKB İkinci Ulusal, İMKB İstanbul ve İMKB Tekstil, Deri endeksleri kapsamına dahil edilecek olup, endekslerin hesaplanmasında şirketin paylarının sayısı 29.000.000, fsli dolaşımdaki pay oranı ise %35 olarak dikkate alınacaktır.
    Fazla ciddiye almayın şu hayatı; Nasıl olsa içinden canlı çıkamayacaksınız.

Necip Fazil'a sormuşlar: - Üstad, özel arabaniz yok mu?
    Şair aninda cevap vermiş : - Ona en son bineceğiz.

Benim istediğimi ALLAH istemiyorsa, konu kapanmıştır.

Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu.
    hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
    hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

http://hisseanaliznet.blogspot.com
    https://twitter.com/hisseanaliznet
    Hisseanaliz Net | Facebook

Dagi Giyim hisseleri borsada
    Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin halka arz edilen 10 milyon 135 bin 550 lira nominal değerli hisse senetleri “DAGI” kodu ile İMKB İkinci Ulusal Pazarda işlem görmeye başladı.

Seansın ilk bir saatlik süresi tamamlanırken Dagi hisseleri 2,50/2,67 lira aralığında alınıp satılıyor. İMKB'nin yeni açılan pazar duyurusunda, Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri için maksimum lot miktarı 10.000 adet, halka açıklık oranı yüzde 34,95, baz fiyat 2,42 lira, fiyat marjı da 2,17/2,67 lira aralığı olarak gösterildi.

İMKB Yönetim Kurulu'nun 30 Mayıs 2011 tarihli toplantısında, Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 29 milyon lira olan sermayesini temsil eden hisse senetlerinin İkinci Ulusal Pazar Esasları Genelgesi'nin İşlem Görecek Hisse Senetleri ve Pazara Kabul Şartı başlıklı III. maddesi uyarınca kayda alınmasına ve halka arz edilmiş olan 10 milyon 135 bin 550 lira nominal değerli hisse senetlerinin bugünden itibaren “DAGI” kodu ile 2,42 lira baz fiyattan İMKB İkinci Ulusal Pazar'da işlem görmeye başlamasına karar verilmişti.

Dagi Giyim'in 18 milyon 864 bin 450 lira olan ödenmiş sermayesinin 29 milyon liraya artırılması nedeniyle ihraç edilen 10 milyon 135 bin 550 adet pay, İMKB Birincil Piyasada Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi suretiyle gerçekleştirilen halka arz işlemi ile satılmıştı. Halka arzın ilk günü (26 Mayıs 2011) gelen talep seviyesinin yeterli görülmesi nedeniyle talep toplama süresinin sonu beklenmeden birinci gün birincil piyasa işlemleri sonlandırılarak, dağıtım gerçekleştirilmişti.

Halka arzda 1 lira nominal değerdeki bir payın satışı 2,42 liralık sabit fiyatla gerçekleştirilmişti. Toplam olarak halka arz edilen 10.135.550 adet pay için 11.030.000 adet talep geldi. Gerçekleşen dağıtım işlemlerine göre, 379'u gerçek kişi, 4'ü tüzel kişi ve 1 yatırım ortaklığı olmak üzere toplam 384 yerli yatırımcıya dağıtım yapıldı.
    Fazla ciddiye almayın şu hayatı; Nasıl olsa içinden canlı çıkamayacaksınız.

Necip Fazil'a sormuşlar: - Üstad, özel arabaniz yok mu?
    Şair aninda cevap vermiş : - Ona en son bineceğiz.

Benim istediğimi ALLAH istemiyorsa, konu kapanmıştır.

hisse yorum,hisse haber,hisse analiz,hisse temel analiz,hisse teknik analiz,parite yorum,dolar yorum,euro yorum,altın yorum,vob yorum,varant yorum.
    hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi.

http://hisseanaliznet.blogspot.com
    Hisseanaliz Net | Facebook

Yorum Yap

Dagı gıyım'ın 2011/3 aylık net karı 3.645.923 tl (2010/3 aylık: 541.930 tl)

-matrıks-
      PİYASA EN BÜYÜKTÜR ONA AĞALIK SÖKMEZ....... XANTHOS

YÜKSELEN TREND VARSA DİRENÇ YOKTUR ........ UMUT SARI

Yorum Yap

KAP : DAGI GIYIM SANAYI VE TICARET A.S. / DAGI [] YENI IS ILISKISI 01.08.2011 15:39:25

KAP : DAGI GIYIM SANAYI VE TICARET A.S. / DAGI [] YENI IS ILISKISI 01.08.2011 15:39:25
        YENI IS ILISKISI
        ---------------------------------------------------------------------------------------------

ORTAKLIGIN ADRESI : BIRAHANE SOK. UNKAR IS HANI KAT:1 NO:3 BOMONTI SISLI ISTANBUL
        TELEFON VE FAKS NO. : 0212 240 40 65 - 0212 233 30 28
        ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : 0212 240 40 65 - 0212 233 30 28
        YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? : EVET
        YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? : HAYIR
        YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? : HAYIR
        KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN OZEL DURUM ACIKLAMASININ TARIHI : -
        OZET BILGI : YENI IS ILISKISI

---------------------------------------------------------------------------------------------

YENI IS ILISKISINE BASLANAN/BASLANACAK KISININ NITELIGI (MUSTERI/TEDARIKCI) : MUSTERI
        MUSTERININ/TEDARIKCININ ADI SOYADI/TICARET UNVANI : INTERNATIONAL MARKETING SEVICES LLC
        VARSA MUSTERININ/TEDARIKCININ ORTAKLIGIN KAMUYA ACIKLANAN SON GELIR TABLOSUNDAKI NET SATISLAR/SATILAN MAL MALIYETI ICINDEKI PAYI : -
        VARSA MUSTERININ/TEDARIKCININ ORTAKLIGIN KAMUYA ACIKLANAN SON BILANCOSUNDAKI TICARI ALACAKLAR/BORCLAR ICINDEKI PAYI : -
        IS ILISKISININ BASLAMASININ ONGORULDUGU TARIH : -
        VARSA SOZLESMENIN ONEMLI KOSULLARI : -
        YENI IS ILISKISININ ORTAKLIK FAALIYETLERINE ETKISI : -

SIRKETIMIZIN DUNYADA PAZAR PAYININ GENISLETILMESI VE YENI SATIS NOKTALARININ OLUSTURULMASI AMACI ILE UEA, KATAR, UMMAN, SUUDI ARABISTAN, KUVEYT VE BAHREYN'DE TUM URUNLERIN SATISINI YAPMAK UZERE DUBAI MERKEZLI INTERNATIONAL MARKETING SEVICES LLC SIRKETI ILE GORUSMELERE BASLANMISTIR.

BU HABERIN KAP 'IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK'I TIKLAYINIZ!
        http://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/B...ASPX?ID=162854

Yorum Yap

Dagı gıyım 'ın 2011/6 aylık net karı 6.782.930 tl (2010/6 aylık: 1.924.440 tl)

-matrıks-

Yorum Yap

dagi hisse yorumu

dagide halka arz ..

yani vatandaşa arz başlamış olabilir..

dikkat etmek lazım kırmızı yatayın altına gelırse sıkıntı çıkartabilir..

Yorum Yap

Aslı umutsari tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              dagide halka arz ..

evet..malesef ..bugun kapanış taban..

arz başlarken uyarmıştım aslında..

Yorum Yap

dagide halka arz ..

Yorum Yap

arza devam..

Yorum Yap

dagide halka arz ..

arza devam..

Yorum Yap

usta bi dagi rica edebilirmiyim...
                      Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu...
                      hisse yorum, hisse haber, hisse analiz, hisse temel analiz, hisse teknik analiz, parite yorum, dolar yorum, euro yorum, altın yorum, vob yorum, varant yorum.
                      hisse net tahminleri ile borsa yorum ve haber borsa konusunda lider borsa forum sitesi...

Yorum Yap

kenom dagi sormuştu gece..

evet bir toparlanma ,düşüşü durdurma ibaresi var ama ..

dandik kağıtlar bunlar..

sığ spekülatif hisseler..

endeks kağıtları gibi değil,düştümü ne zaman çıkar allah bilir..

geniş endeks kağıtlarına bakmak lazım..

Yorum Yap

***DAGI***DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Sonucu )

***DAGI***DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Sonucu )

Ortaklığın Adresi : Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Telefon ve Faks No. : 0212 240 40 65 - 0212 233 30 28

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0212 240 40 65 - 0212 233 30 28

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : 16.05.2012

Özet Bilgi : Genel Kurul Toplantısı Sonuç Bildirimi

Genel Kurul Toplantı Türü : Olağan

Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi : 01.01.2011-31.12.2011

Genel Kurul Tarihi : 13.06.2012

ALINAN KARARLAR / GÖRÜŞÜLEN KONULAR:

Olağan Genel Kurul Toplantısı Sonuç Bildirimi.

Şirketimiz'in 2011 yılı faaliyetlerine ilişkin olağan genel kurul toplantısı, 13.06.2012 tarihinde saat 10.00'da Sürmeli Otel, Prof. Dr. Bülent Tarcan Sokak No:3 Gayrettepe İstanbul adresinde yapılmıştır. Genel kurul toplantısında özetle

- 01.01.2011-31.12.2011 hesap dönemine ait Finansal Tablolar, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetçi ve Bağımsız Denetim Raporları'nın kabulüne,

- Yönetim Kurulu üyeleri ile Denetim Kurulu üyelerinin 01.01.2011-31.12.2011 hesap dönemi faaliyetleri ile ilgili olarak ibra edilmelerine,

- Yönetim Kurulu'nun 5 üyeden oluşmasına ve 3 yıl görev yapmak üzere Mahmut Nedim Koç, Adil Koç, Mehmet Koç ile bağımsız üye olarak Ramazan Aktaş ve İbrahim Haselçin'in Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmelerine,

- 01.01.2011-31.12.2011 hesap dönemine ilişkin olarak, SPK'nın konuya ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde 11.147.230 TL "net dağıtılabilir dönem karı" ile ilgili olarak, Şirket Yönetim Kurulu'nun 24.04.2012 tarih ve 118 sayılı kararı uyarınca Genel Kurul'a yaptığı 2011 yılı karından kar dağıtılmayarak kanuni yedekler ayrıldıktan sonra kalan karın olağanüstü yedek olarak ayrılarak dağıtılmaması yönündeki önerisinin kabulüne,
                          - 2012 yılı hesaplarımızın bağımsız denetimini yapmak üzere Kavram Bağımsız Denetim ve Yeminli Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin seçilmesinin onaylanmasına,

- Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)'nun 26.04.2012 tarih ve B.02.6.SPK.0.13.00.110.03.02-1189-4696 sayılı yazısı ile uygun bulunan, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı (Bakanlık) İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 03.05.2012 tarih ve b.21.0.İTG.0.03.00.01/431.02-59353-42201-3296-3288 sayılı izni çerçevesinde, Şirket Ana Sözleşmesi'nin değişen 6. ve 12. maddeleri ile eklenen 20. maddesinin tadil edilmesinin kabulüne,

- Bağış ve Yardım Politikası ile Kar Dağıtım Politikası'nın kabulüne,

karar verilmiş, aynı zamanda Şirket Bilgilendirme Politikası ve Ücretlendirme Esasları konularında Genel Kurul bilgilendirilmiştir.

Genel Kurul Toplantı Tutanağı, Hazirun Cetveli, Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinin özgeçmişleri ile Kar Dağıtım Tablosu ve SPK ile Bakanlık onayı doğrultusunda onaylanan Ana Sözleşme Tadil Metni ekte yer almaktadır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

(13/06/2012 - 13:02:50)
                          HİSSEANALİZİ TWİTTERDAN TAKİP ETMEK İÇİN ___
                          HİSSEANALİZİ FACEBOOK DAN TAKİP ETMEK İÇİN ___
                          HİSSEANALİZ YOUTUBE VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN ___
                          FORUMA RESİM EKLEMEK İÇİN ___

HİSSEANALİZİ INSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN ___

HİSSEANALİZ İÇİN NE DEDİLER ? ___

https://twitter.com/osmanaydemir009

Yorum Yap

sırasıyla DAGI günlük ve 5 dk lık. 2.20 üzerinde tutunursa dörtgende hareket edebilir ve 2.70-2.80 lere tepki gelebilir. 5 dk lık grafiğe baktığımızda 2.40 direnç olmuş ve alttan gelen mavi trend stopumuz olabilir. 2.20 kol bacak ne varsa kes stopu. altında 1.70 ler gündeme gelebilir. YTD.

Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.

Eğer yürüdüğün yolda engeller yoksa o yol seni bir yere götürmez.

http://www.facebook.com/hisseanaliz.net

Yorum Yap

sırasıyla DAGI günlük ve 5 dk lık. 2.20 üzerinde tutunursa dörtgende hareket edebilir ve 2.70-2.80 lere tepki gelebilir. 5 dk lık grafiğe baktığımızda 2.40 direnç olmuş ve alttan gelen mavi trend stopumuz olabilir. 2.20 kol bacak ne varsa kes stopu. altında 1.70 ler gündeme gelebilir. YTD.

Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.

Eğer yürüdüğün yolda engeller yoksa o yol seni bir yere götürmez.

http://www.facebook.com/hisseanaliz.net

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 1 çevrimiçi kullanıcı var. bunlardan 0 üye 1 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                              X