Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

şirket haberleri

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• BASIN BÜLTENİ-Borusan Otomotiv A.L.F.A Awards’tan İki Ödülle Ayrıldı
    30/05/2019 13:15:07
    Borusan Otomotiv’in Türkiye Distribütörü olduğu BMW ve BMW
    Motorrad, müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların yarıştığı
    A.L.F.A. Awards’ta iki önemli ödülün sahibi oldu. Müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği A.L.F.A. Awards’tan 2015 yılından bu yana her yıl ödülle ayrılan Borusan Otomotiv, bu yıl da “Binek Otomotiv” kategorisinde BMW, “Motosiklet” kategorisinde ise BMW
    Motorrad ile birincilik ödülüne layık görüldü.
    Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle bu yıl beşincisi düzenlenen A.L.F.A Awards’ta, 44 kategoride müşteri deneyimini en iyi yöneten markalar “Customer Brand” seçilerek ödüllendirildi. Müşteri deneyimi yönetimindeki başarılarıyla, sağlıklı ve sürdürülebilir bir müşteri ilişkisi kuran markaların ödüllendirildiği A.L.F.A. Awards, bu yıl da Yapı Kredi Bomontiada’da gerçekleştirilen görkemli törenle ödülleri sahipleriyle buluşturdu.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

Yorum Yap

• ***METUR*** METEMTUR OTELCİLİK VE TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
      İlgili Fonlar []
      Türkçe
      Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
      Hayır (No)
      Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
      Hayır (No)
      Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
      -
      Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
      Hayır (No)
      Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz yönetim kurulu ülkemizin yerli ilaç sanayiinde görmüş olduğu ihtiyaç ve büyüme potansiyeli çerçevesinde, özellikle halkımızın geniş oranda kullandığı ilaçların jenerik üretim ve satışı konusunda faaliyet göstermeye karar vermiştir.
      Bu çerçevede Lizik , Gluformin ve Bevigen ve B6vigen ilaçlarının ruhsat kullanım hakkı sahibi Asya AŞ ile ortaklık ve işbirliği konularını içeren görüşmelerine başlanmıştır.
      Söz konusu ilaç ruhsatlarının ekonomik değer tespiti yapıldıktan sonra firma ile detaylı işbirliği ve ortaklık görüşmeleri yapılacaktır.
      Bu görüşmeler ve sonuçları , kamuoyu aydınlatma platform üzerinden yatırımcılarımıza duyurulacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/766454

Yorum Yap

• ***DAGI*** DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
        İlgili Fonlar []
        Türkçe

Hayır (No)
        Hayır (No)
        -
        Hayır (No)
        Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz, Cami Mah. Balıkçılar Sk. - Sit. F Blok Apt. N 20 F/157 Tuzla/İstanbul adresinde, Tuzla Marina' da şubesini açmıştır.
        Açılışı yapılan bu mağazamız ile birlikte bayilerimiz hariç olmak üzere, güncel mağaza sayımız 58 olmuştur

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/766470

Yorum Yap

• ***EMKEL*** EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
          İlgili Fonlar []
          Türkçe

Hayır (No)
          Hayır (No)
          Yok
          Hayır (No)
          Bildirim İçeriği

Açıklamalar

06.09.2016 tarihinde Türkiye Elektrik İletim A.Ş. ("TEİAŞ") Genel Müdürlüğü'nün açmış olduğu 8.621.290-EUR tutarlı ihale bedeli üzerinden 4.756.550-EUR tutarında ihalenin kazanılmış olduğu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda ("KAP") da açıklanmıştı. Karşılıklı imzalanan 2016-İŞD/8 dosya referanslı sözleşme gereği bugüne dek 2,775,450 eur tutarlı kısma ait teslimatlar gerçekleştirilmiştir
          18.01.2019 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu Geçici Madde 4 kapsamında, söz konusu sözleşmeden kaynaklanan ve Şirketimiz finansal raporlarını olumsuz şekilde etkilemesi muhtemel risklerden kaçınabilmek amacıyla, 2016-İŞD/8 dosya referanslı sözleşmenin bakiye 1.981.100 ¬ tutarlı kısmı 29/5/2019 tarihinde taraflarca imzalanan sözleşme ile TEMSAN Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş.'ye devredilmiştir. Söz konusu devire konu üretim, işçilik sözleşmesi kapsamında Şirketimizce gerçekleştirilecektir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/766495

Yorum Yap

• ***ARSAN*** ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
            İlgili Fonlar []
            Türkçe

Hayır (No)
            Hayır (No)
            -
            Hayır (No)
            Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu
            1- Şirketimizin % 21,15 oranında iştiraki olan Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin kullanacağı 2.000.000 TL (İkimlyon TL) tutarındaki banka kredisine söz konusu şirketteki payımız oranında (2.000.000 TL * % 21,15= 423.000 TL) kefalet verilmesine,

2- Şirketimizin % 21,15

oranında iştiraki olan Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş.'nin kullanacağı 2.000.000 TL (İkimilyon TL) tutarındaki banka kredisine söz konusu şirketteki payımız oranında (2.000.000 TL * % 21,15= 423.000 TL)

kefalet verilmesine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/766491

Yorum Yap

• ***VKFYO*** VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi 2018 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın ertelenmesi hk.
              Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
              Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
              Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
              Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
              Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2018
              Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2018
              Karar Tarihi 07.05.2019
              Genel Kurul Tarihi 30.05.2019
              Genel Kurul Saati 10:30
              GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 29.05.2019
              Ülke Türkiye
              Şehir İSTANBUL
              İlçe BEŞİKTAŞ
              Adres Ebulula Mardin Caddesi No:18 (Park Maya Sitesi F2/A Blok, Orkide Sokak) Akatlar/Beşiktaş/İSTANBUL

Gündem Maddeleri
              1 - Açılış, Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması ve toplantı tutanaklarının imzalanması için Başkanlığa yetki verilmesi
              2 - 2018 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması, görüşülmesi ve onaya sunulması
              3 - Bağımsız Denetçi Raporunun okunması
              4 - 2018 yılı Finansal Tabloların okunarak görüşülmesi ve onaya sunulması
              5 - Yönetim Kurulu Üyeliklerinde yıl içinde olan değişikliklerin onaya sunulması
              6 - 2018 yılı faaliyetleri ile ilgili olarak Yönetim Kurulu Üyelerinin ibra edilmesi
              7 - 2018 yılı dönem karının kullanım şekli ile ilgili Yönetim Kurulu teklifinin görüşülmesi ve karara bağlanması
              8 - Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi ve görev sürelerinin tespiti
              9 - Yönetim Kurulu Üyeleri ücretlerinin belirlenmesi
              10 - Bağımsız Denetim Kuruluşunun seçimi
              11 - Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri kapsamında yapılan işlem hakkında bilgi verilmesi ve Yönetim Kurulu Üyelerine ilgili madde kapsamında izin verilmesi
              12 - Bağışlar hakkında bilgi verilmesi ve bağış sınırının belirlenmesi
              13 - Dilek ve temenniler
              Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
              Kar Payı Dağıtım

Genel Kurul Çağrı Dökümanları
              EK: 1 Vekaletname.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı
              EK: 2 30.05.2019 2018 Olağan Genel Kurul Bilgilendirme Dokumanı.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
              EK: 3 Davet ve Gündem Maddeleri.pdf - İlan Metni

Genel Kurul Sonuçları
              Genel Kurul Yapıldı mı? Hayır
              Yapılmama Nedeni Ortakların müşterek talebi üzerine

Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar
              Genel Kurul Sonuç Dökümanları
              EK: 1 Toplantı Tutanağı 052019.pdf - Tutanak
              EK: 2 Hazirun Cetveli 052019.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi

Ek Açıklamalar
              Şirketimizin 2018 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın ertelenmesine, ertelenmesi talep edilen Olağan Genel Kurul toplantı tarihinin Yönetim Kurulu tarafından belirlenmesine ve gerekli çağrı, ilan ve diğer hususların Şirket Yönetim Kurulu tarafından yerine getirilmesine karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/766472

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 1 çevrimiçi kullanıcı var. bunlardan 0 üye 1 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
              X