Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Krokodil ile hisse yorumları

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Aslı mozer57 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    abim merhaba özlettin kendini... tweeter da bir varsın bir yoksun. merak ettik iyisinizdir inşaALLAH?...
    benim güzel kardeşim merhabalar..uzun süredir kendi sıkıntılı reel işlerimle uğraşıyorum..birde ben mizaç olarak kalabalık ortamları ve şöhreti sevmiyorum hem reel hem sanal, umut sarı kardeşimi bile kırdığımı biliyorum, kaç kez toplantılara çağırdı gitmedim...gidemedim...sanal alemlerde benim psikolojim böyle..:))))))

arada burada yazıp nefsimi körletiyorum işte...ilgine çok teşekkür ediyorum..sağol varol...
    Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir..benim yazdıklarımla hisse alınmaz..

Yorum Yap

• Aslı MIHNANA tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Hünkarım kalp kalbe karşıdır.Bu kıymetli sözlere nail olmak benim içinde bir onurdur, şeref kaynağıdır.

Cengiz abi seninle dostluğunuz 2004 senesine dayanıyor. Bu alemde tanıdığım ender insanlar arasında her zaman 1. sıradaydın. Ve yine bu alemde tanıdığım gönül dostlarının birçoğunu da senin sayende tanıdım.

İyi günde,kötü günde bizlere her daim ağabeylik yaptığın için asıl başımızın tacı gönlümüzün sultanı sensin.

​​​​​​Sağol,varol, can dostum güzel insan.

Neydi mottomuz
      ahahahahah ?
      ​​

​​​​​​​beni çok duygulandırdın....
      Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir..benim yazdıklarımla hisse alınmaz..

Yorum Yap

• Selamün aleyküm

Nasılsınız maşallah ünlüler geçidi gibi burası ;)
        '' Y T D '' "6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanununun 104. , 107. ve 115. Maddelerinde de belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye ve yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz

Yorum Yap

• Merhaba Cengiz abim....aylar yillar sonra seni tekrar buldum cok sukur....yine dokturmussun masallahin var.yillardir hisseanalize giris yapmiyordum....bi girdim seni gorunce vallahi cok mutlu oldum padisahim....padisahim cok yasaaa....

Yorum Yap

• Cengiz abi birkaç gündür hasta ve hastanede yatıyor. Buradan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Şifa Allah'tan, dua ile.
            YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan pek anlamam zarar edebilirsiniz.

I LOVE BİST GAME

Yorum Yap

Cengiz abi birkaç gündür hasta ve hastanede yatıyor. Buradan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Şifa Allah'tan, dua ile.
              Geçmiş olsun Allah şifa versin inşaallah...

Yorum Yap

Cengiz abi birkaç gündür hasta ve hastanede yatıyor. Buradan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Şifa Allah'tan, dua ile.
                Cengiz abi eski kurttur atlatır gelir çok geçmiş olsun Cengiz abi...
                BENCE GALATASARAYLILIK DİN GİBİ MEZHEP GİBİ İNSANLARIN DERİNLERİNE YERLEŞMİŞ KÖKLÜ BİR İNANÇTIR. GALATASARAY'I İŞTE BUNUN İÇİN TERCİH EDER VE GALATASARAYLILIĞIMLA HER ZAMAN GURUR DUYARIM... METİN OKTAY

Yorum Yap

Şifa Allah'tan, dua ile.
                  cok gecmis olsun.....acil sifalar bulsun insallah....

Yorum Yap

Şifa Allah'tan, dua ile.

geçmiş olsun Cengiz abi Acil Şifalar Tez zamanda seni buralarda görmek isteriz eski sıhhatinle insallah

Yorum Yap

Neler Oluyor

Çöküş

Şu anda 1 çevrimiçi kullanıcı var. bunlardan 0 üye 1 ziyaretçidir.

Şimdiye kadar aynı anda 3,938 kullanıcı 05-11-2020 tarihinde saat 02:40 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                    X