Etiketlenen üyelerin listesi

Sayfa 14/93 İlkİlk ... 48910111213141516171819202464 ... SonSon
645 sonuçtan 92 ile 98 arası

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    May 2015
    Mesajlar Mesajlar
    847
    Ettiği Teşekkür
    121
    622 mesaja 1.130 teşekkür aldı
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Standart Cevap: Jeoekonomik Perspektifte Haftalık Stratejiler

1 milyar dolarla 100 milyar dolarlık işlem yapılan bir piyasada Merkez Bankalarının rezerv tutmasının da bir mantığı yoktur aslında...Çöp oldu artık bunlar kardeşim...Uyanın artık yaw...Öyle bir kur rejimi geliştirecek, paranı öyle bir hedge değerine fiksliyeceksin ki piyasanın tillahı gelse son 1 haftaki hareketleri yapamayacak...Maaşı alın yatın hocalar...Yayım yayım yayılın...
    Her hata bir ders, ne hata biter ne ders

2. 2 kişi yetkisiz üyemize teşekkür etti:

May 2015
    Mesajlar Mesajlar
    847
    Ettiği Teşekkür
    121
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

dfrl66dd89zxoe78u - Jeoekonomik Perspektifte Haftalık Stratejiler

Kaynak: W.Post

Rusya ve Türkiye yok listede...Beklentimiz halâ pozitif, ki Trump'ın dünkü açıklamalarından sonra ümitlerimiz iyice arttı...Almanya'yı sevmiyorum demesi aslında Merkel'i sevmiyorum demek...Çünkü WSTO mensubu bu karaktersiz kadın, Türkiye gibi bir ülke ile ilişkileri kasıtlı bir şekilde bozarak radikal islamın gelişmesine neden olmuştur yıllarca... Bütün terör örgütlerine yardım ve yataklık eden Obama ve Merkel'i tarih affetmeyecek...

https://twitter.com/Huduthan/status/800614505780809728

Konuşmacı "Mantıklı, çünkü ikiniz de uzak mesafeden insanlara bomba yağdırıyorsunuz" dedikten sonra videonun en sonunda Obama'nın ruh haline bakın...Kapkara...Rezil !...

4. 2 kişi yetkisiz üyemize teşekkür etti:

May 2015
    Mesajlar Mesajlar
    847
    Ettiği Teşekkür
    121
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

"Almanya diyor ki Türkiye'ye. Senin piyasalarında Euro ve Dolar'ı speküle mi ediyorlar. Zaten bir kısmını ben yapıyorum. Bunun durmasını mı istiyorsun. Bir Anayasa teklifini geri çek. İki OHAL'i kaldır. Üç Batı'yla ittifakın tartışılır olmaktan çıkarılması için adım at. Yani Batı'ya eskisi gibi biat et. İstediğimiz zaman kafanı taştan taşa vuralım. Sen sesini çıkarma eskisi gibi. PKK'yı AP'de barındıralım. Sen hiç sesini çıkarma. Bu yazı da bir darbe bildirisidir"

Devamı...
    Bu çocuğu sevmem ama bu konuda aynı görüşteyim...

6. yetkisiz üyemize teşekkür edenler:

May 2015
    Mesajlar Mesajlar
    847
    Ettiği Teşekkür
    121
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Allianz'ın baş ekonomisti Mohamed El-Erian, ABD hisse senetlerinde yaşanan genel hızlı yükselişten bir miktar endişe duyduğunu söyledi.

Piyasaların hali hazırda oldukça yüksek değerlenrde bulunduğunu belirten El-Erian, merkez bankalarının "geri adım atabileceği" konusunda endişe duyduğunu da sözlerine ekledi. El-Erian, mevcut hızlı yükseliş ortamında yaklaşımının genel olarak bazı riskleri ortadan kaldırmak olduğunu belirtti ancak "bazı içsel rotasyondan yararlanmak" gerektiğini söyledi.

El-Erian, gelişmekte olan piyasaların ralliye katılıp katılmayacağına ilişkin olarak, daha somut bir şekil alan büyüme yanlısı beklentilere bağlı olacağını söyledi. Bunun doğru olabilmesi için Cumhuriyetçi Parti ağırlıklı ABD Kongresi'nin Trump ile iyi çalışması ve "başınız beladan uzak durması için dünyanın geri kalanına ihtiyacınız var" yaklaşımının gerekeceğini de sözlerine ekledi.

MATRİKS
    Evet...Dünyanın geri kalanına ve Türkiye'ye ihtiyacınız var...3-5 çapulcu toplayıp onları silahlandırarak bu bölgeye hakim olacağını düşünmek çocukça bir strateji...

8. yetkisiz üyemize teşekkür edenler:

Oct 2008
    Mesajlar Mesajlar
    19.474
    Ettiği Teşekkür
    3.954
    3.681 mesaja 29.573 teşekkür aldı
    Mentioned
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Düzelin olarak okuyorum, umarım düzenli olarak okuyan sayısı artar. Ama sizde düzenli olarak yazın, bıkmak yok, yola devam.
    DEFLASYON geliyor...

10. 2 kişi KANUN üyemize teşekkür etti:

May 2015
    Mesajlar Mesajlar
    847
    Ettiği Teşekkür
    121
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Benim hayat felsefemde “kuru odunlar arasında yaş da yanar” yoktur. Hatta memleket sevdamda o yaş odunlar bizi birbirimize bağlayacak ana unsurlardır.

Bize düşen, memleketin güven endeksini yükseltecek iyi şeylere vesile olmaktır. İyi şeyler bazen yanlışa engel olmakla olacaktır. Hepimiz aynı gemideyiz, ya başaracağız ya da daha iyisini yaparak mükemmele ulaşacağız. Seçeneklerim arasında batma diye bir kavram asla olmayacak. Önce memleketin güven endeksini yükseltelim, sonra doların düşüşünü beraber izleyelim.

Mete YARAR
    Meslektaşız kendisiyle ama yaş itibariyle beraber çalışmışlığımız yok...Ben emekli olalı 11 yıl oldu, o daha Güvercinlik'te kursiyerdi belki de...Hiç bir zaman pes etmem ve Mete'nin dediği gibi "Seçeneklerim arasında batma diye bir kavram asla olmayacak"...Tabi, bu iş böyle vatan millet naralarıyla olmaz tek başına...Çok çalışmamız, uyanık olmamız lazım...

12. yetkisiz üyemize teşekkür edenler:

May 2015
    Mesajlar Mesajlar
    847
    Ettiği Teşekkür
    121
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sponsorlu bağlantılar

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığının (CENTCOM) sosyal medya hesabı Twitter'da, SDG imzası taşıyan ve büyük bölümünü PYD/YPG'nin oluşturduğu yapının "PKK ile ilişkisinin olmadığını iddia eden" açıklamasına tepki gösterdi. Kalın, Twitter hesabından konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Bu bir şaka mı yoksa CENTCOM aklını mı yitirdi, buna kimsenin inanacağını düşünüyor musunuz? ABD terörist grubu meşrulaştırma çabasına son vermeli." ifadelerine yer verdi.
    Dün yazmıştım...Rakka düştüğü anda PYD daha büyük mevzi kazanacak masaya oturma konusunda...Buna karşı hamleler yapmak lazım...Mesela Rusya ve İran destekli bir Kandil operasyonu...Bizdeki konvansiyonel silahlar o dağlık coğrafyada son derece etkisiz...Ancak içtimada felan IHA ile tespit edip kafasına vurursan bir faydası var yoksa fıss...

14. yetkisiz üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)