Etiketlenen üyelerin listesi

Sayfa 256/1414 İlkİlk ... 1562062462502512522532542552562572582592602612622663063567561256 ... SonSon
9898 sonuçtan 1.786 ile 1.792 arası

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Sep 2016
    Mesajlar Mesajlar
    118
    Ettiği Teşekkür
    669
    115 mesaja 1.480 teşekkür aldı
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Standart Cevap: ~~TANER26 ile temel analizler~~

abi hayırlı geceler,gerçi(hayırlı sabahlar) desem de olurdu. şirketlerin mali verilerine bakarken hangi modülü kullanıyorsun.paralı veya parasız.çünkü borsada olan bir insanın temel analizi mutlaka bilmesi gerekiyor diye düşünüyorum.onun için biraz baktım,sunları buldum.stockkeys ,queenstocks ve finnet.finnet çok karışık anlayamadım yarın arayıp görüşeceğim. bunlardan hangisini veya bir başka modülü tavsiye edersin.bir iki kişiye danışdım daha küçüksün bunlara gerek yok dediler.ama en azından 3 ay veya 6ay alıp denemek istiyorum.zarar ihtimalim 6 aylık ücret,kazanç ihtimalim ya anlayabilirsem ya öğrenebilirsem.onun için denemeye değer diye düşünüyorum ve denemeliyim.cevaplarınız için teşekkür ederim.

2. 5 kişi özüm_mavi üyemize teşekkür etti:

Dec 2015
    Mesajlar Mesajlar
    3.773
    Ettiği Teşekkür
    48.360
    5.638 mesaja 52.864 teşekkür aldı
    Mentioned
    33 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Hayırlı sabahlar hayırlı işler..

4. 4 kişi hava üyemize teşekkür etti:

Dec 2015
    Mesajlar Mesajlar
    524
    Ettiği Teşekkür
    7.313
    730 mesaja 13.766 teşekkür aldı
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

@taner 26 hocam cevaplarınız için teşekkürler

6. 4 kişi elma üyemize teşekkür etti:

Apr 2015
    Mesajlar Mesajlar
    1.764
    Ettiği Teşekkür
    15.702
    4.015 mesaja 33.570 teşekkür aldı
    Mentioned
    721 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Alıntı Karlıdag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taner hocam Egeen 210 tl iken çok elim gitti ama alamadım hızlı bir şekilde 278 li rakamlara kadar izledim malesef.Dün yine 274 test etti ama266 fiyatlarda kapattı. Sizce düzeltme yapma olasılığı varmı. Şimdiden teşekkür ederim
    Bilanço tarihi yaklaştıkça düzeltme ihtimali giderek azalır diye düşünüyorum.

8. 7 kişi taner26 üyemize teşekkür etti:

Apr 2015
    Mesajlar Mesajlar
    1.764
    Ettiği Teşekkür
    15.702
    4.015 mesaja 33.570 teşekkür aldı
    Mentioned
    721 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Alıntı özüm_mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı geceler,gerçi(hayırlı sabahlar) desem de olurdu. şirketlerin mali verilerine bakarken hangi modülü kullanıyorsun.paralı veya parasız.çünkü borsada olan bir insanın temel analizi mutlaka bilmesi gerekiyor diye düşünüyorum.onun için biraz baktım,sunları buldum.stockkeys ,queenstocks ve finnet.finnet çok karışık anlayamadım yarın arayıp görüşeceğim. bunlardan hangisini veya bir başka modülü tavsiye edersin.bir iki kişiye danışdım daha küçüksün bunlara gerek yok dediler.ama en azından 3 ay veya 6ay alıp denemek istiyorum.zarar ihtimalim 6 aylık ücret,kazanç ihtimalim ya anlayabilirsem ya öğrenebilirsem.onun için denemeye değer diye düşünüyorum ve denemeliyim.cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Hiç bir modülü kullanmıyorum.Kullandığım modül taner26 modülüdür.:)

Jan 2013
    Mesajlar Mesajlar
    7.967
    Ettiği Teşekkür
    9.797
    9.249 mesaja 74.197 teşekkür aldı
    Mentioned
    844 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı taner26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah Sn depths yarın hissede bir aksiyon bekliyorum.Bakalım yapacakmı.

?di3647 - ~~TANER26 ile temel analizler~~
    ''Kedinin siyah yada beyaz olması önemli değildir.Önemli olan fareyi yakalamasıdır.''

Yaptıgım yorumlar tamamen deli saçmasıdır..Y
    atırım tavsiyesi ve yatırım danışmanlığı niteliği taşımaz.

11. 8 kişi depths üyemize teşekkür etti:

Sep 2014
    Mesajlar Mesajlar
    213
    Ettiği Teşekkür
    5.118
    367 mesaja 2.192 teşekkür aldı
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sponsorlu bağlantılar

Alıntı taner26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önerdiğim hisseler oldu ama konjonktürel durum elverişlimi bilemiyoruz.Bence şu önümüzdeki üç ay beni çok endişelendiriyor.Ama aklınızda bulunsun babında önerdiğimiz hisseleri paylaşalım.Kordsa,Kütahya porselen,Klimasan,Soda,Alkim kimya,Egeen,Nuh çimento,Tekfen.Alcar ve Crediwest fact.Ucuz kalmış hisseler.
    Taner Hocam,
    EGSER de yaklaşık %30'a yakın düştüğü için ucuz kalmadı mı yoksa temeli de bozulduğu için artık ederinde mi?
    Ayrıca CLEBİ'nin son durumunu nasıl görüyorsunuz? Bence o da biraz ucuz kaldı. Gelirlerinin büyük kısmı da yurtdışından olduğu için TR'deki krizden pek etkilenmemeli diye düşünüyorum.

13. 5 kişi Mot üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread