Sayfa 3453/3469 İlkİlk ... 2453295333533403344334473448344934503451345234533454345534563457345834593463 ... SonSon
24283 sonuçtan 24.165 ile 24.171 arası

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    9.533

Standart Cevap: GSRAY hisse yorum haber analiz

Bugün geçmiş sayfaları okudum taaaaaa 2012 li yıllardan kimler gelmiş kimler geçmiş .... buraları okuyorsa benim iflas sevdalı dedektif kardeşim umarım iyidir., buraları okuyorsa selam versin arada ... ( kendisiyle takılırdık birbirimize )

markler abi uzun süredir yok , meltem de yok.............. umarım herkes iyidir

neyse müsadenizle ersan abi ile iyi geceler dileyelim

ALLAH rahatlık versin

Minareler süngü, kubbeler miğfer,Camiler kışlamız, müminler asker,Bu ilahi ordu dinimi bekler,Allahu Ekber, Allahu Ekber.

Mar 2016
    Mesajlar Mesajlar
    193

Alıntı üzgün adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.sporx.com/mustafa-cengiz...SXHBQ718963SXQ

cesteni kardeşim 55-56 saat oluyor hala daha henry ile görüşmeler sürüyor herhalde
    Abdürrahim bey akşam antremana çıkacak dedi yanılmıyorsam ama çıktı mı bilmiyorum. Henüz bir açıklama da düşmüş değil ama sanmıyorum bir aksilik olsun.

May 2018
    Mesajlar Mesajlar
    69

Uzgun abi gercekten her gun olmasada bedelliye katilip sonra hep aldim sampiyonlukla 3-4 de cekerler dedim cekmediler bende su an alima devam ediyorum alimlar 1.700 lira 1.800 lira capimiza gore devam ediyoruz abi 2.400 lira verdim 2450 lira verdim sampiyonluk haftalarinda adam goturmedi kendi tasarrufu simdi neguzel 1560 liraya bugun aldim he sen dicen masallah ama toplasan bi araba parasi yapmiyor abi neyse daha bir araba param car sabirla soros taktigi uyguluyorum duserken aliyorum benim icin gsray 3 un alti dusuk oldugu icin azar azar aliyoruz iste capimiza gore uzgun abi maliyet asagi indikce seviniyorum birde su ortamda ulkeme katki yapiyorum kendi capimda dolar degil gsray aliyorum kotumu yapiyorum abi ytdddddd

May 2018
    Mesajlar Mesajlar
    69

Simdi sen dicen paylasma millete ne ama ben spek e oynuyorum benim aldiklarimi yassin bi kenara onlari ancak cinliler ikinci teklifi yapinca iki hafta sonra vercem geriye ytddddddd hayel mayel hayali bile guzel surda stat sponsorlugu seneye bitiyor turk telekomla 1 sene sak diye gecer

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    9.533

Alıntı Kızgın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzgun abi gercekten her gun olmasada bedelliye katilip sonra hep aldim sampiyonlukla 3-4 de cekerler dedim cekmediler bende su an alima devam ediyorum alimlar 1.700 lira 1.800 lira capimiza gore devam ediyoruz abi 2.400 lira verdim 2450 lira verdim sampiyonluk haftalarinda adam goturmedi kendi tasarrufu simdi neguzel 1560 liraya bugun aldim he sen dicen masallah ama toplasan bi araba parasi yapmiyor abi neyse daha bir araba param car sabirla soros taktigi uyguluyorum duserken aliyorum benim icin gsray 3 un alti dusuk oldugu icin azar azar aliyoruz iste capimiza gore uzgun abi maliyet asagi indikce seviniyorum birde su ortamda ulkeme katki yapiyorum kendi capimda dolar degil gsray aliyorum kotumu yapiyorum abi ytdddddd

bereketli olsun kardeşim .... son cümleni ayakta alkışladım ... cesteni kardeşim , kynkca gibi eskiler ve trendcim hatırlar ; burada çok döviz sohbetleri ,dolar sohbetleri ettik ...

dolar'a ,dövizin yükselişine karşı önlemler alınması gerektiğini çok yazdım ... dövizin çıkacağını tahmin ettik ama 1 dolar 1 euro almadım almam ....
    Minareler süngü, kubbeler miğfer,Camiler kışlamız, müminler asker,Bu ilahi ordu dinimi bekler,Allahu Ekber, Allahu Ekber.

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    9.533

Alıntı Kızgın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi sen dicen paylasma millete ne ama ben spek e oynuyorum benim aldiklarimi yassin bi kenara onlari ancak cinliler ikinci teklifi yapinca iki hafta sonra vercem geriye ytddddddd hayel mayel hayali bile guzel surda stat sponsorlugu seneye bitiyor turk telekomla 1 sene sak diye gecer

kızgın ;hikaye lazım kardeşim ; önce uefa belli olsunda......

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    9.533

Sponsorlu bağlantılar

Mustafa Cengiz'den sözleşme tepkisi
    Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Hedefim futbolculara sadece galibiyet primi vermek. Fransa Milli Takımı, Dünya Kupası’nda şampiyonluğa gidiyor, galibiyet primi 17 bin Euro. Biz, maç başı 25 bin Euro veriyoruz.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu'nda güncel konulara değinen bir konuşma yaptı.

ONYEKURU İLE ANLAŞMA

Üç maç üst üste mağlubiyet alıp görevi devretmezsem, hedefim futbolculara sadece galibiyet için prim vermek. Fransa, dünya şampiyonluğuna gidiyor, galibiyet primi 17 bin Euro. Biz, 25 bin maç başı veriyoruz. Zamanında böyle anlaşılmış! Yeni transfer edilenlerin maç başı veya puan başı ekstra ödemelerini en aza indirebilmek için gayret gösteriyoruz. Onyekuru ile de sadece galibiyet primi olacak şekilde anlaştık. İnşallah arkadaşları 'Sen ne yaptın!' demez.

21 MİLYONDAN 43 MİLYONA

5.5 ayda 40 milyon Euro'ya yakın düşürdük borcu. Mağazacılıkta satışlarımız 21 milyondan 43 milyona çıktı. Geçen sezon Ocak-Mayıs ayı arasında 6.8 milyon TL zarar ederken,biz 5.5 ay içinde 3.4 milyon TL kâr elde ettik. Ayağında ayakkabı olmayan, cebinde otobüs parası bulunmayan taraftarlarımız forma almaya koştular.

AMATÖR BRANŞLAR

Kapatacağız diye bir şey yok, amatör şubelerde gerçekten çok büyük sıkıntımız var. Gelirgiderfarkında 188 milyon dolar açığımız var. UEFA'da bizi eleştirdiler. 'Futboldan elde edilen geliri, futbola vermelisiniz' dediler. Hayır, biz sporcu yetiştirme geleneğimizi bırakamayız. Bir tekfutbolda 10 yılda bir futbolcu yetiştiriyoruz... Arda Turan ve Emre Çolak gibi, ama o da bize yar olmuyor.

KOMBİNE 40 BİNDE DURACAK SPONSORLUK

Basketbolu sponsorluklarla kurtarabiliriz. Galatasaray, dünyanın en önemli ve saygın markalarından biridir. Elimizden geleni yapıyoruz ama sponsorluğu kendi camiamızdan çıkarmalıyız. Sponsorluk konusunda elimizden geleni yapıyoruz. Onları saklandıkları köşeden çıkartmaya çalışıyoruz.

KOMBİNE

Antrenmanına 30 bin seyirci gelen bir takımız, dünyada böyle bir takım yok. Biz şu an dünyanın belki en pahalı kombinesini dünyanın en değerli taraftarına satıyoruz. Kombine satışlarını da belirli bir seviyeye (40 bin) gelince durduracağız, bilet satışından geçen sezon 32 milyon TL gelir elde ettik.
    http://www.***********.com/haber/mus...epkisi/1324772

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 konuk)

Bu Konudaki Etiketler