Sayfa 3397/3412 İlkİlk ... 2397289732973347338733913392339333943395339633973398339934003401340234033407 ... SonSon
23884 sonuçtan 23.773 ile 23.779 arası

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    May 2018
    Mesajlar Mesajlar
    36

Standart Cevap: GSRAY hisse yorum haber analiz

Baskanin aciklamasi degil uefa aciklamasi onemli diyip hala millete men cezasi gelcekmis gibi bi hava salan spek in yaratiklarina ( kopekleri yazcaktim ama kopeklere hakaret olur bence ) kapak olsun hadi uefa da acikladi simdide simdide uzaylilardan aciklama bekliyelim yazarlar dallamalar ytddddddddd

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    9.236

https://www.sporx.com/terimden-cengi...SXHBQ712929SXQ

şu belhanda umarım iyi performans gösterirde dünya kupasında , isteyecek bir kulüp çıkar...

reçete : maicon ,a.çalık , selçuk efendi ; eren , belhanda , feghouli net gönderilmeli

gomis ve garry maaşlarında zam istemeye devam isterlerse onlarda gönderilmeli

muslera ve serdar aziz'den indirim istenmeli

Yeni alınacak yerlilerle Türk lirası cinsinden anlaşılmalı

yeni alınacak yabancılarda saçma sapan bonus maddeleri olmamalı

güney amerika ve asya liglerinden 18-22 yaş arası ucuz ,yetenekli topçular alınmalı

daha ne yapalım bunları bunlardan fazla düşünüyoruz.. Tarık çamdal ile kıyasladığımda 3 milyon euro'luk kafa patlatıyoruz burada gsray'ın al-i menfaatları için -- millet bunun için danışmanlık maaşı alıyor
    Minareler süngü, kubbeler miğfer,Camiler kışlamız, müminler asker,Bu ilahi ordu dinimi bekler,Allahu Ekber, Allahu Ekber.

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    9.236

chelsea geçen sezon 899 bin

juventus 452 bin

real madrid 1 milyon 650 bin adet forma satmış ....

global dünyanın şartlarına ayak uydurmalılar..real madrid 1,65 milyon adet formayı ispanya'da satmıyor... 100 tane çinli çocuk ile boşuna sahaya çıkmıyor... sende biraz vizyonlu ol....

ek not: yukarıda tarık çamdal efendiyi unutmuşum.. o da takdir edersiniz ki acilen gönderilmeli... 4,5 milyon euro bonservis verenlerin yüzü kızarmalı ...
    Minareler süngü, kubbeler miğfer,Camiler kışlamız, müminler asker,Bu ilahi ordu dinimi bekler,Allahu Ekber, Allahu Ekber.

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    9.236

kynkca ; adam kar edeceğiz diyerek geldi , döneminde dünya zarar etti .... döneminden itibaren bugüne ( son bilançoya kadar edilen ) zararlar 147 milyon euro... ah'lar vah'lar boşuna değili.. ah gsray'ım derken mübalağa yapmıyordum...

neyse kynkca buralardan 3 aşağı 5 yukarı dönmeli diye umut ediyorum.... sen bakabildin mi pc başına geçip detaylı bir şekilde teknik açıdan ....

Oct 2015
    Mesajlar Mesajlar
    259

Alıntı üzgün adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kynkca ; adam kar edeceğiz diyerek geldi , döneminde dünya zarar etti .... döneminden itibaren bugüne ( son bilançoya kadar edilen ) zararlar 147 milyon euro... ah'lar vah'lar boşuna değili.. ah gsray'ım derken mübalağa yapmıyordum...

neyse kynkca buralardan 3 aşağı 5 yukarı dönmeli diye umut ediyorum.... sen bakabildin mi pc başına geçip detaylı bir şekilde teknik açıdan ....
    1.61 desteğimiz burayı kıracağını düşünmüyorum. İlk etapta bir kıvılcım lazım. Bu UEFA’nın resmi olarak Galatasaray’a yaptırımların açıklanması olabilir. Galiba Büyük cezaların gelmesi bekleniyordu ve bunun için baskıladılar. Rsi’nin yukarı çıkarken fiyatın aşağı çekilmesi sonucu oluşan pozitif uyumsuzluk dikkat çekiyor. Rsi ben yukarı gideceğim derken fiyat baskısı devam ediyor. Adx indikatörüne bakınca ise düşüşün yavaşladığını gösteriyor. 07.06.18 tarihinden itibaren rsi pozitif aynı şekilde de adx 54 ten 40’a kadar düşmüştür 150 dakikalıkta. 60 dakikalıkta da buna yakın değerler var.

Saatlik böyle görünüyor. Nakitte olsam Fiyat olarak kaçırılmayacak bir fiyat benim için. Al bekle fırsatı ama trend olarak çıkışta mı? Değil. Telefondan görebildiğim kadarıyla 78 geçmesi lazım sonrasında 93 ve 2.03

Bir acemi çalışmasıdır. Ytd

Oct 2015
    Mesajlar Mesajlar
    259

Alıntı üzgün adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kynkca neredesin , haber gelmiş sen yoksun
    İnşallah hayırlı olur. Düşüşe kalıcı tepki olur ve yükselmeye başlar. 2/2.20 arasında kalsa bile yeter. 😀

Jul 2015
    Mesajlar Mesajlar
    443

Sponsorlu bağlantılar

Sosyal medyada milletin sırtından para kazanan sözde üstadlar gsrayı yazmaya devam ettikçe bu hisseden bi cacık olmayacak.
    Bu yavsaklar yüzünden hisse bu hallere düştü kimde ne kadar nakit var bilinmiyor adam 500 binle borsada kökü gitsede sıkıntı olmaz diyor üastad denilen sosyal medya manipülasyoncusu yazıyor adam atlıyor.üstad önceden aldığı malı gelen geçene çakıyor malı kaptıran spek bastıkça basıyor.ky da malını sıkı sıkı tutuyor olan sen ben gibilere oluyor.bu düzenin fişi çekilmedikçe bizler kendi kendimizin değil baskalarının sağlamaya çalıştığı rantın kurbanı oluyoruz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 21 kullanıcı var. (1 üye ve 20 konuk)

1. schott46

Bu Konudaki Etiketler