Sayfa 3318/3342 İlkİlk ... 2318281832183268330833123313331433153316331733183319332033213322332333243328 ... SonSon
23390 sonuçtan 23.220 ile 23.226 arası

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    8.867

Standart Cevap: GSRAY hisse yorum haber analiz

dün iftara davetliydim ,sağolsun bir arkadaş davet etti ,Manisa sosyetesinden , kalburüstü bir kız arkadaş... dünyevi görüşlerimiz taban tabana zıt ama çok iyi anlaşırız,sağolsun iftara davet etti...

neyse iftardan sonra gittik çay içmeye falan ; tam parkın karşısında bilmem ne evleri varmış 1,5 milyon lira - yan tarafında bilmem ne evleri 900 bin lira.... pahalı vs diye konuştuk 900 bin liralık olanlar bitmiş 1,5 milyonlardan satılmayan varmış...

beton beton beton villa olsa anlayacağım bizim kızın oturduğu tripleks villa o'na 1,5 verilir ,a.q bildiğin apartman dairesi...

piyasanın sonu hayra alamet gözükmüyor hiç ,bir yerlerde bir gariplikler var
    Minareler süngü, kubbeler miğfer,Camiler kışlamız, müminler asker,Bu ilahi ordu dinimi bekler,Allahu Ekber, Allahu Ekber.

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    8.867

joseph yam usta bir kez daha seni anıyorum saygıyla.... we'll never forget u üstad
    Minareler süngü, kubbeler miğfer,Camiler kışlamız, müminler asker,Bu ilahi ordu dinimi bekler,Allahu Ekber, Allahu Ekber.

Oct 2015
    Mesajlar Mesajlar
    233

Alıntı üzgün adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bugün moraller 0'ın altında... xxxbank'ta ,bunda açıkcası bugün güzel hareketler bekliyordum... iyice moraller bozuldu koskoca xxxbank yıllardır sürünüyor ....

joseph yam dedik durduk , yerlisinden tut yabancısına açığa vuran kazanıyor ...

bunda da pozitif düşünmeye çalışıyorum , kafamda deli sorular...

1,9 -2,53 1,89- 2,45 2,18 ler sonra falan bu mu yani şampiyonluk primi diye soruyorum kendime ..isteselerdi nisan da twitter da herkes gsray 'ı yazar çizerken çok daha yukarılara çıkaramazlar mıydı .... deli sorular varda kafada ,pozitiflik varda muhtemelen o da psikolojik olarak... malum umut olmadan olmuyor
    Bugün bende alacaktım o halkı ama açtıktan sonraki performansı göz doldurmadı. 8.20 bekledim iyi satarak geldi. Sonra 8 e de aynı şekilde olunca vazgeçtim. Tahta sahibi mahkeme sonucunu çok iyi kullandı. Galatasaray’dan kurtulursam alacağım birkaç kağıttan biridir halk.

Oct 2015
    Mesajlar Mesajlar
    233

Alıntı üzgün adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.emlaksayfasi.com.tr/konu...du-h46836.html

şu betoncuları düşündükleri kadar , şu borsa yatırımcılarını düşünselerdi .... xxxbank yıllardır düşüyor benim izlediğim gibi izliyorlar..

ben geçeyim gereken koltuklara bende güzel izleyiciyimdir.. hem söz veriyorum joseph yam usta gibi gereken tedbirleri alırım....

deli olmamak elde değil
    Thy bana iyi ders verdi 4.80 düştüğünde hep alacam dedim. Kriz Yok neden düşer bu kadar aynı yere gidecek dedim. Şu Galatasaray’dan kar edip thy alacağım dedim. Ama Galatasaray’a bedelli parası verdim, thy 4 katına çıktı ben hala Galatasaray’dayım. Halkta aynısı olmayacak ceza gelirse cezadan sonra gömeceğim parayı halka, eğer ceza gelmezse kaçtan alabilirsem yine halka yatıracağım. Tabi bunlar için daha zaman var gibi
    Konu Kynkca tarafından (17-05-2018 Saat 19:38 ) değiştirilmiştir.

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    8.867

Alıntı Kynkca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thy bana iyi ders verdi 4.80 düştüğünde hep alacam dedim. Kriz Yok neden düşer bu kadar aynı yere gidecek dedim. Şu Galatasaray’dan kar edip thy alacağım dedim. Ama Galatasaray’a bedelli parası verdim, thy 4 katına çıktı ben hala Galatasaray’dayım. Halkta aynısı olmayacak ceza gelirse cezadan sonra gömeceğim parayı halka, eğer ceza gelmezse kaçtan alabilirsem yine halka yatıracağım. Tabi bunlar için daha zaman var gibi

aynen hemde bilanço baya kötüydü o zamanlar... 4 liralardan 19 ları gördü...

bakalım zaten bekleyeceğiz bundan sonra kaçış yok... trendcim de baya zararda herhalde ... gsray'dan kurtulsak rahatlayacağız ama ... bakalım nasip beklemeye devam

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    8.867

https://www.fotomac.com.tr/galatasar...rim-aciklamasi

fayda sağlamaz bence , israf transfer olur

alanyalı emre ,kasımpaşalı trezeguet birde altınordu'nun genç kalecisi var ben olsam bunları alırım

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    8.867

Sponsorlu bağlantılar

garry'e 50 milyon euro verselerde terim istemezse satmazmış hadi oradan hadi tribünlere oynamayı bırakın

yerlilerle tl cinsi ödeme falan şart artık kaçarı yok bu saatten sonra... xavi , yasin , a.çalık ,eren ,maicon bunlarla bence yollar ayrılmalı... adam akıllı revizyon şart maddi olarak ,kalite olarak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 32 kullanıcı var. (1 üye ve 31 konuk)

1. astroman

Bu Konudaki Etiketler