Sayfa 2885/2892 İlkİlk ... 188523852785283528752879288028812882288328842885288628872888288928902891 ... SonSon
20238 sonuçtan 20.189 ile 20.195 arası

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    6.709

Standart Cevap: GSRAY hisse yorum haber analiz

Kusura bakmayın ben sportifleri kim jong un disiplininde değil (vazgeçtim ) kazıklı voyvoda disiplininde yönetirim... bak yine elim ayağım titredi
    Kudüs işgal altındayken ben nasıl gülebilirim ki

Selahaddin Eyyübi

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    6.709

iyi geceler cümleten

Selahaddin Eyyübi

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    6.709

Özel Durum Açıklaması (Genel)

A+ A-
    Özet BilgiŞirketimiz ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Arasında Anlaşma İmzalanması
    İlgili Şirketler
    [TCELL]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'nin, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ile 5 yıl süreliğine geçerli olmak üzere imzaladığı İşbirliği Sözleşmesi ile ilgili olarak 6 milyon TL tutarında ödeme, avans niteliğinde şirketimiz hesaplarına geçmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Selahaddin Eyyübi

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    6.709

sözleşmenin içeriğinide keşke bidirselerdi

Selahaddin Eyyübi

Jul 2014
    Mesajlar Mesajlar
    1.231

Bakın bu sabah Dursun Başkan ne demiş:

DURSUN ÖZBEK “GALATASARAY TARİHİNE GEÇECEK BİR SÜRÜ PROJE ORTAYA KOYDUK”
    Galatasaray’da 20 Ocak Cumartesi günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul ile ilgili konuşan Başkan Dursun Özbek şunları söyledi:
    “Galatasaray’da seçimler her zaman bayram havası şeklinde geçer. Bence güzel bir seçim olacak.Gerilim yaratması söz konusu değil. Yaklaşık 3 bin üyenin oy kullanacağını tahmin ediyorum. .......... Mali tablo ortada. Mart ayında ben yaptığım işleri ortaya koyacağım................ Galatasaray tarihine geçecek bir sürü proje ortaya koyduk. Bizim yaptığımız projelerden yok. Başladığımız projelerin devamını sağlamamız lazım. Harika bir tesis yapacağız. Oteli açacağız. Dijital anlamda iyi bir gelir gelecek. Müthiş, tarihi yansıtan müze yaptık. Sponsor gelirlerini artırmak için çalışıyoruz. Basketbolu şirket altında toplayacağız. Spor salonu ile Aslantepe’deki arazimiz 365 gün yaşayacak bir yer olacak. Stadın altını geliştirmek için proje yapacağız.”

Bir bu eksikti, Basketbolu A.Ş. ye devredecekler. Gideri gelirinden fazla olan bir kolu A.Ş.ye devrediyorlar. Nur topu gibi bir bebeğiniz daha oldu. Bu Yönetim açık ve net olarak derneği kayırıyor, A.Ş. ye üvey evlat muamelesi çekiyor. Yukarıda bahsettiği otel, dijital sponsorluk, tesis vs gibi tüm projelerin derneğe katkısı olacak şirkete değil. Öte yandan şirket iyice borç batağına doğru sürükleniyor ama kimin umurunda?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Portföyümün %50 si HALKB'dedir (ortalama maliyet 10.22 TL @ 15.11.2017), diğer %50 si nakittedir. Eğer GSRAY 5 TL nin altına inerse alıcıyım, aksi taktirde ilgilenmiyorum.

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    6.709

Alıntı TRENDHOUND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın bu sabah Dursun Başkan ne demiş:

DURSUN ÖZBEK “GALATASARAY TARİHİNE GEÇECEK BİR SÜRÜ PROJE ORTAYA KOYDUK”
    Galatasaray’da 20 Ocak Cumartesi günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul ile ilgili konuşan Başkan Dursun Özbek şunları söyledi:
    “Galatasaray’da seçimler her zaman bayram havası şeklinde geçer. Bence güzel bir seçim olacak.Gerilim yaratması söz konusu değil. Yaklaşık 3 bin üyenin oy kullanacağını tahmin ediyorum. .......... Mali tablo ortada. Mart ayında ben yaptığım işleri ortaya koyacağım................ Galatasaray tarihine geçecek bir sürü proje ortaya koyduk. Bizim yaptığımız projelerden yok. Başladığımız projelerin devamını sağlamamız lazım. Harika bir tesis yapacağız. Oteli açacağız. Dijital anlamda iyi bir gelir gelecek. Müthiş, tarihi yansıtan müze yaptık. Sponsor gelirlerini artırmak için çalışıyoruz. Basketbolu şirket altında toplayacağız. Spor salonu ile Aslantepe’deki arazimiz 365 gün yaşayacak bir yer olacak. Stadın altını geliştirmek için proje yapacağız.”

Bir bu eksikti, Basketbolu A.Ş. ye devredecekler. Gideri gelirinden fazla olan bir kolu A.Ş.ye devrediyorlar. Nur topu gibi bir bebeğiniz daha oldu. Bu Yönetim açık ve net olarak derneği kayırıyor, A.Ş. ye üvey evlat muamelesi çekiyor. Yukarıda bahsettiği otel, dijital sponsorluk, tesis vs gibi tüm projelerin derneğe katkısı olacak şirkete değil. Öte yandan şirket iyice borç batağına doğru sürükleniyor ama kimin umurunda?

Triliçem gelmiş hoş gelmiş ley ley limi limi ley , safa gelmiş hoş gelmiş limi limi güzel kal burada :)

ceza vereceğim artık halkb topiklerinden buraya zaman ayırmamandan dolayı.... Bırak orada ki 2 ego canavarını...

Trendcim basketbol şirket bünyesine girerse burada laflarımı esirgemem.. Basketbol demek gider demek... Fenerbahçe geçen sene euroleague aldı dünya bütçeli takımdı... 12 milyon tl zarar etti...

Selahaddin Eyyübi

Jul 2012
    Mesajlar Mesajlar
    6.709

Sponsorlu bağlantılar

Basketbolu şirket altında toplayacağız = değildir sportif .aş bünyesine sokacağız... belki basketbol yatırımları a.ş adı altında yeni bir şirket kurabilirler.... ama şayet bu sportif'in altına sokma gibi bir niyeti varsa über başkanın buna şiddetle karşı çıkılması gerekli...

basketbol demek zarar demek !!!!!!!!!!!!!!

Selahaddin Eyyübi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 20 kullanıcı var. (9 üye ve 11 konuk)

1. karabey,
  2. cesteni ,
  3. schott46 ,
  4. boNecloNe ,
  5. trend16 ,
  6. tunç1616 ,
  7. efe07466,
  8. Aysever ,
  9. SARDES

Bu Konudaki Etiketler