Etiketlenen üyelerin listesi

Sayfa 24/29 İlkİlk ... 14181920212223242526272829 SonSon
201 sonuçtan 162 ile 168 arası
İyi geceler tüm arkadaşlara ben bu topiğe ankarada ki yemeğe katılanlar yorum yaoıyor zannetmiştim.Öyle değilmiş ...düşüncelerimi aktarayım",Umutsarı ile grafikler ve stoplos ""başlığı bile borsayı küçük yatırımcılara öğretmek için başlı başına bir eğitim.Hani olur ya atölye çalışmaları yahu atölye değil ...
 1. #162

  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  May 2013
  Mesajlar Mesajlar
  138
  Ettiği Teşekkür
  3
  135 mesaja 1.469 teşekkür aldı
  Mentioned
  0 Post(s)
  Tagged
  0 Thread(s)

  Standart Cevap: HisseAnaliz.net için ne dediler??

  İyi geceler tüm arkadaşlara ben bu topiğe ankarada ki yemeğe katılanlar yorum yaoıyor zannetmiştim.Öyle değilmiş ...düşüncelerimi aktarayım",Umutsarı ile grafikler ve stoplos ""başlığı bile borsayı küçük yatırımcılara öğretmek için başlı başına bir eğitim.Hani olur ya atölye çalışmaları yahu atölye değil iki yıllık eğitimi usta indirmiş çizimlere bence siteye üye olan herkese bütün arkadaşlar ilk önce bu sayfayı okumalarını tavsiye etmeli naçizane fikrim.Ondan sonra diğer sayfalara geçerlerse daha hazır geçerler benim öyle oldu.Çok uzun yazmayayım .Mükemmel bir site,küçük yatırımcı dostu.daha ne olsun .emeği geçenlere teşekkür ediyorum.


 2. #163
  İlgili Üye

  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Aug 2013
  Mesajlar Mesajlar
  241
  Ettiği Teşekkür
  37.786
  2.201 mesaja 39.913 teşekkür aldı
  Mentioned
  356 Post(s)
  Tagged
  0 Thread(s)

  Standart Cevap: HisseAnaliz.net için ne dediler??

  Bu forum için üye kaydım 2013-AĞUSTOS fakat aktif kullanıcı olamadım.. Bu hafta itibariyle hergün giriş yaparak, forum üyelerinin SAMİMİYETİNE ve PAYLAŞIM ruhuna olan inancım ve güvenim oluşmuş oldu. Bu forum için emek veren, katkıda bulunan, grafik hazırlayan, fikirlerini paylaşan, olumsuz durumlarda ikaz ve uyarılarda bulunan GERÇEK EV SAHİPLERİNE yürekten teşekkür ederim. İyi ki varsınız ... Allah, hepinizden razı olsun...


 3. #164
  Aktif Üye

  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Mar 2014
  Mesajlar Mesajlar
  539
  Ettiği Teşekkür
  6.092
  719 mesaja 6.691 teşekkür aldı
  Mentioned
  4 Post(s)
  Tagged
  0 Thread(s)

  Standart Cevap: HisseAnaliz.net için ne dediler??

  Henüz çok olmadı ama bu kadar kısa zamanda bile nasıl kaybedilmez öğrenmiş bulunuyorum. Zaten ilk kural da bu. Beklentiniz ne bilemiyorum. Ama bilmeniz gerekenler burada hiç kimse size şunu şuradan al buradan ver demez, diyemez. Size hisse pazarlamaya çalışmaz Teknik ve temel tüm anali,zler işlerinin en erbabı kişiler tarafından eğitici bir şekilde yapılır. Eski, yeni hiç kimse küçük görülmez. Sorduğu her soru itina ile cevaplanır. Size asla balık verilmez, balığı nasıl tutacağınız öğretilir. En önemlisi de aklınıza hayalinize gelmeyecek düzeyde seviyeli ve güvenilir dostlar edineceğiniz adreslerden biridir. Misafirlikle yetinmenizi kasinlikle önermiyorum.


 4. #165
  İlgili Üye

  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Jun 2010
  Mesajlar Mesajlar
  297
  Ettiği Teşekkür
  30.008
  575 mesaja 5.550 teşekkür aldı
  Mentioned
  3 Post(s)
  Tagged
  0 Thread(s)

  Standart Cevap: HisseAnaliz.net için ne dediler??

  Hisseanalizi 2010 yılından itibaren uzaktan, sadece tüyo almak amaçlı takip ettim, yazılanları da hemen hemen hiç okumazdım. Anlıyormuş gibi grafiklere bakar geçerdim. Taki 5 Temmuzda gerçekleştirilen iftar yemeğine katılıp başta büyük usta olmak üzere toplantıdaki tüm arkadaşların samimiyetine ve iyi niyetine tanık olana kadar. İnanın sonradan da olsa artık yazılan tüm mesajları özellikle umutsarinin mesajlarının tamamını okumadan uyuyamıyorum. Bir yandan da acaba kendimi fazlamı kaptırdım diye de düşünüyorum. Artık ben hisseanalizi yalnızca borsa için değil arkadaşlar arasındaki hoş sohbeti yakalamak için de takip ediyorum. Sadece büyük ustanın bir roman gibi kaleme aldı hayat hikâyesini okumanın bile bana çok şeyler kattığına inanıyorum. Bu nedenle ilerde olurda borsadan kendimi tamamen uzaklaştırsam bile bu siteyi desteklemeye, takip etmeye, müsait olduğum yer ve zamanlarda yapılan toplantılara iştirak etmeye devam edeceğim. Bu sitede hayata yönelik verilen bilgilerin parasal karşılının olamayacağını düşünüyor ve inanıyorum.
  İyi ki varsın hisse analiz, iyi ki varsın umut hocam ve dostlar. Sizlerden öğrenecek çok şeyler var.


 5. #166
  İlgili Üye

  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Jul 2013
  Mesajlar Mesajlar
  196
  Ettiği Teşekkür
  16
  64 mesaja 105 teşekkür aldı
  Mentioned
  0 Post(s)
  Tagged
  0 Thread(s)

  Standart Cevap: HisseAnaliz.net için ne dediler??

  Paylaşmak
  istişare
  birlikte hareket etme
  farklılık


 6. #167
  Faydalı Üye

  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Aug 2012
  Mesajlar Mesajlar
  1.404
  Ettiği Teşekkür
  24.772
  1.735 mesaja 14.300 teşekkür aldı
  Mentioned
  9 Post(s)
  Tagged
  0 Thread(s)

  Standart Cevap: HisseAnaliz.net için ne dediler??

  Merhaba Hisseanaliz ailesi;
  Ben burayı Tüncay hocayı diğer topiklerden takip ederek onun sayasinde 2011 yılında tanıştım. Daha sonra bu siteden diyer arkadaşları Orçay hocayı takip etmeye başladım. Daha sonra UMUTSARI üstadın topiğini takip etmeye başladım. Bir süre sonra baktımki diğer borsa forum sitelerinden çok farklı burası. Samimiyet var, Arkdaşlık var, paylaşım var, var oğlu var. Daha önce yaptığım borsa hareketlerinin ne kadar bilinçsizce yaptığımı anladım. Buradaki analizleri takip ederek ve gerektiğinde sorarak neyi nasıl yapacağımı bir baktım zamanla öğrenmişim. Ve en önemlisi bu borsanın sadece 10-15 hisseden oluştuğunu, bunları takip ederek insan yönünü bulabilceğini öğrendim. Zaten bilinçli bir şekilde hareket edince kazanmayı da başlıyorsunuz. Daha öğrenecek çok şeyim var. Ama inanıyorumki zamanla burayı takip ederek onlarıda öğrenceğimden hiç şüphem yok. Forumda emeği geçen herkesden Allah razı olsun. İyiki sizleri tanımışım.
  Sağılcakla kalın.
  Yukarıda yapmış olduğum yorum, bilgi, grafik tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
  Olsa zaten kendime hayrım olurdu... :)

  Türkiye'nin en kaliteli borsa forumu. 7. #168
  Kıdemli Üye

  Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
  Mar 2013
  Mesajlar Mesajlar
  3.652
  Ettiği Teşekkür
  65.801
  11.225 mesaja 76.933 teşekkür aldı
  Mentioned
  31 Post(s)
  Tagged
  1 Thread(s)

  Standart Cevap: HisseAnaliz.net için ne dediler??

  Sponsorlu bağlantılar

  Selamlar,hisseanaliz dostları,
  ben 22 Mart 2013 Te üye oldum hisseanalize.Ancak ilk başlarda grafikler falan çok yoğun geçen mesajlar,sanki bir grup tanıdık,ahbap,arkadaş bu forumda buluşmuş,yazıyor,çiziyorlar sanmıştım.Ancak takip ettikçe aslında bu samimi havanın bu forumun doğasında olduğunu,menfaat gütmeksizin yardımlaşan insanlarla dolu olduğunu anladım.İlk mesajımı tam 9 ay sonra 31 Aralık 2013 te atmışım.Orçay hocam'ın webinar'ına katıldım o gece.hasta hasta (gripti) saatlerce bıkmadan,usanmadan sorularımıza cevap verdi,grafik üzerinde anlattı herşeyi,çok fedakarlık yaptı o gece.ve ben artık Orçay hocam'ı takip eder oldum.O topikte OZB,Sittili ve Gezen,... ve daha adını yazmadığım çok değerli arkadaşlarla çok faydalı paylaşımlarda bulunduk.Yorulmak bilmeden gece geç saatlere kadar fedakar bir şekilde çok değerli paylaşımlarda bulunuyorlar sürekli.Sittili hocam çok değerli analiz çalışmalarıyla bitmek bilmeyen enerjisiyle hep güzel başlıklar atıyor.orta-uzun vadeli yatırım planları güzel bir çalışma arşivi mesela.
  Pin_ hocam ise tamamen kendine has,çok kesin,açık ve net hedef koyup,asla geri adım atmaksızın o koyduğu hedefi çatır çatır savunup,hedef yerine geldikçe bizi sevindiren kendine özgü bir havası var.Ancak o topikte hisse senedi konuşulmaz,endeks-tahvil faizleri-dolar analizleri yapılır ve günlük değil uzun vadeli analizler yapılır.Önümüzü görmek adına Pin_ hocamın topiğini hep takip ederim.
  Totenkoph (Özgür) hocam da tam bir temel analist.hisselerin adeta röntgenini çekiyor ve kronik hasta yada çöp olduğunu söyleyiveriyor tablolarla açıklayarak.Temel analizdeki eksiklerimi görüp,geliştirmeme sebep olmuştur.O topiği de sürekli takip ederim.
  Umut Hocam'ın topiğini keşfettim sonra... sürekli olarak bıkmadan,usanmadan her isteğimize cevap veriyor,biz de habire grafik isteyip duruyoruz...Borsanın ne olduğunu,ne olmaması gerektiğini Umut Usta'dan öğrendim açıkçası.Tam bir ibret abidesi kendisi ve çok iyi bir rehber.İyiki hisseanalizle tanışmışım kısaca.
  henüz hiçbir toplantıya katılmak nasip olmadı ama en yakın toplantıya katılıp bu değerli ustalar,hocalarla,arkadaşlar tanışmayı çok isterim.
  İyi ki hisseanalize üye olmuş,tanımışım bu değerli insanları diye düşünüyorum.
  Yazdığım ve paylaştığım hiçbir yazı yada grafik yatırım tavsiyesi olmayıp,kendi şahsi kurgumdan ibarettir.Alım-satım önerisi olarak algılanmamalı.kesinlikle zarar edebilirsiniz.


Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

 1. Oznozr

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
RSS RSS 2.0 XML MAP HTMLHisseAnaliz Hakında

  bu forumun amacı, yıllardır ülkemizi sömüren dış finans kaynaklarına karşı küçük yatırımcıların bilgi düzeylerini daha üst seviyelere çekerek bilgi eksikliklerini gidermek ve yerli yatırımcı profilini ''bilinçli yatırımcı'' profiline ulaştırmaktır.

Bizi Takip Edin

Twitter Facebook youtube Facebook

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, admin@hisseanaliz.net adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561